Gamingowe słuchawki wokółuszne z mikrofonem Sennheiser GSP 301

Producent: Sennheiser
 • 289,00 zł / szt. 429,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Gamingowe słuchawki GSP 301 marki Sennheiser to prawdziwa gratka dla każdego gracza! Wygodna konstrukcja pozwala zanurzyć się w świecie gier na długie godziny, bez najmniejszego uczucia zmęczenia.

  Zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalają odciąć się całkowicie od świata zewnętrznego i przenieść się do świata ulubionych gier.

   

  Dynamiczny dźwięk

  Dzięki zaawansowanym przetwornikom dźwięk jest pełny i dynamiczny, a każdy nawet najmniejszy dźwięk będzie idealnie słyszalny i oddany z odpowiednią precyzją.

  Słuchawki wyposażono w nowoczesne rozwiązania, które zapewniają odpowiedni komfort i jakość wykonania. Technologia pałąka, składającego się z dwóch części zapożyczona została z lotnictwa. Dodatkową wygodę zapewniają nam również nausznice z pamięcią kształtu.

   

  Bezproblemowa komunikacja

  GSP 301 posiadają również wbudowany mikrofon, który zapewnia nienaganną transmisję podczas rozgrywki. Technologia redukcji dźwięków otoczenia, a nawet oddechu pozwoli na kontakt z współtowarzyszami na najwyższym poziomie.

  Słuchawki możesz podłączyć do większości urządzęń gamingowych na rynku. Dzięki dodatkowej przejściówce PVC05 wykorzystasz je również w urządzeniach posiadających pojedyncze gniazdo.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Przetwornik:
  Dynamiczny, zamknięty
  Połączenie:
  Przewodowe (2 x mini jack 3,5 mm)
  Pasmo przenoszenia:
  15 - 26000 Hz
  Poziom SPL: 113 dB (1 kHz / 1 mW)
  Impedancja:
  19 Ω
  Waga:
  360 g
  Długość przewodu:
  2,5 m

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski autoryzowany dystrybutor marki Sennheiser