Denon Envaya Mini / czarno-szary / głośnik bezprzewodowy wodoodporny

Producent: Denon
 • 645,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz

Horn | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

+ 1 rok po rejestracji na stronie dystrybutora www.horn.eu

Autoryzowany sprzedawca marki Denon

 • Dodaj recenzję:
 • Zbudowany z myślą o mniejszych pomieszczeniach, głośnik BT Envaya Mini wypełni Twoją kuchnię lub domowe biuro muzyką, pozostając jednocześnie na tyle małym, aby łatwo było go zabrać do ogrodu, parku lub gdziekolwiek chcesz. Envaya Mini jest wodoszczelna i pyłoszczelna - standard IP67, co oznacza, że jest wystarczająco odporna, aby przetrwać przypadkową "kąpiel" w basenie lub w wannie, bez utraty rytmu. Dostrojony przez najlepszych inżynierów dźwięku firmy Denon, każdy głośnik został starannie dopracowany, aby osiągnąć niezrównaną jakość. Głośnik wyposażony został w standard aptX Bluetooth, umożliwiający przesyłanie ulubionych utworów z jakością dźwięku zbliżoną do płyty CD. Co więcej, aby wzmocnić i tak już imponującą scenę dźwiękową, można łatwo połączyć dwa głośniki z rodziny Envaya i sparować je w konfiguracji stereo, zapewniając większe natężenie dźwięku i lepsze doznania. Łatwość połączenia oraz funkcjonalność Siri pozwalają na całkowicie bezproblemową kontrolę ze smartfona.

   

  Perfekcyjne brzmienie

  Nadzwyczajna jakość dźwięku jest gwarantowana dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii przetwarzania dźwięku. Wytworzony dźwięk znacząco wykracza poza możliwości, jakie może zapewnić konwencjonalny system głośników kompaktowych. Dzieje się tak dzięki ponadwymiarowym przetwornikom połączonych z dużym, pasywnym radiatorem basowym, który idealnie wpasowuje się w kompaktową konstrukcję tego głośnika. Wydajność została zapewniona dzięki szeregowi zaawansowanych technologii przetwarzania sygnałów, które "inteligentnie" dostarczają najlepszą możliwą jakość dźwięku z każdego podłączonego źródła. Strojenie dźwięku jest wykonywane przez naszych ekspertów od akustyki, dbających o filozofię brzmienia Denon.

   

  Rodzina nowych głośników Envaya

   

  Solidny i odporny

  Denon Envaya Mini jest odporna na wodę i kurz. Oficjalna klasyfikacja odporności nosi nazwę standardu IP67, co oznacza, że Envaya może przybywać 1m pod wodą przez 30 minut bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenia. Aby to osiągnąć, wszystkie złącza są zabezpieczone nakładką, szczeliny są zamknięte uszczelkami, a obudowa jest wodoodporna, co gwarantuje, że przez pewien czas woda nie może dostać się do urządzenia.

   

  Standard AptX

  Rodzina głośników Envaya oferuje zaawansowany Bluetooth® aptX® Low Latency, umożliwiający streaming muzyki w jakości zbliżonej do płyt CD poprzez Bluetooth, minimalizując opóźnienia i problemy z synchronizacją, gdy streamujemy muzykę z urządzenia kompatybilnego ze standardem.

   

  Porównanie 3 nowych głośników Envaya

   

  Proste połączenie

  Po wyjęciu z pudełka i włączeniu głośnika po raz pierwszy, urządzenie przejdzie bezpośrednio w tryb parowania. Wystarczy otworzyć konfigurację Bluetooth na urządzeniu źródłowym (np. smartfon) i potwierdzić parowanie z głośnikiem Envaya. Jeśli w późniejszym etapie chcesz sparować inną jednostkę, po prostu przytrzymaj wciśnięty przycisk Bluetooth na głośniku przez sekundę i już możesz cieszyć się ulubioną muzyką. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez 5 sekund aktywuje tryb parowania stereo.

   

  Połącz głośniki w parę

  Potrzebujesz więcej mocy lub po prostu chcesz mieć prawdziwą konfigurację stereo? Nie ma problemu. Po prostu sparuj dwa głośniki z rodziny Envaya, aby grały razem jako zestaw stereo. Jeden głośnik będzie obsługiwał lewy kanał, a drugi prawy.

   

  Rozmawiaj za pomocą głośnika i korzystaj z Siri

  Wbudowany mikrofon umożliwia wykorzystanie głośnika jako zestawu głośnomówiącego do rozmów. Po połączeniu przez Bluetooth ze swoim smartfonem wszystko możesz od razu korzystać z tej funkcji. Ponadto możesz również porozumieć się z osobistym asystentem "Siri" na iPhonie. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk telefonu na głośniku Envaya i Siri się włączy.

   

  Dane techniczne:

  Głośniki: 2x 40mm przetworniki pełnozakresowe, 1x 40x83mm membrana pasywna
  Wzmacniacz: 2x 8,5W wysoko wydajny wzmacniacz cyfrowy
  Liniowe połączenie audio: mini jack 3,5mm x 1
  Czas działania: do 11 godzin (w zależności od poziomu głośności)
  Czas ładowania: 3 godziny
  Połączenie: Bluetooth
  Kodeki: aptX low latency / AAC / SBC
  Profile Bluetooth: A2DP/AVRCP/HFP/HSP
  Zasięg działania: do 30m
  Wodoorponość: IP67
  Wymiary: 187 x 63 x 65 (mm)
  Waga: 0,541 kg
  Zasilanie: Wbudowany akumulator 3,6 V 3000 mAh