Czujniki otwarcia Netatmo Sensors

Producent: Netatmo
 • 469,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Inteligentne czujniki do okien i drzwi Netatmo Sensors poinformują Cię, zanim dojdzie do włamania. Umieszczone na dowolnie wybranych drzwiach i oknach rozpoznają wszelki ruch lub drżenie, sygnalizując, że ktoś chce sforsować zamek.

  Wykrywają także nagłe otwarcie drzwi lub okna. W takim przypadku otrzymujesz natychmiast powiadomienie na smartfona. W przypadku próby włamania zyskujesz cenny czas!

  Monitoruj stan swoich drzwi i okien bezpośrednio w aplikacji

  Miej pod ciągłą kontrolą swój dom, ustawiając parametry aplikacji. Czujniki okien i drzwi mogą także uprzedzić Cię na smartfonie, gdy któreś z drzwi lub okien są zbyt długo otwarte.

  Po wyjściu z domu i masz wątpliwości? Sprawdź bezpośrednio w aplikacji czy drzwi i okna wyposażone w czujnik są otwarte, czy zamknięte.

  Zainstaluj Czujniki w łatwy sposób

  Inteligentne i proste, to atuty produktów Netatmo. Czujniki okien i drzwi nie są odstępstwem od tej zasady! Są jednoczęściowe i szczelne, łatwo można je przykleić do drzwi lub okna, niezależnie od jego modelu. Ich funkcjonowanie wymaga spełnienia tylko jednego wstępnego warunku: musisz mieć inteligentną kamerę domową Netatmo.

  Skorzystaj z kompletnego Inteligentnego Systemu Alarmowego z Kamerą

  Inteligentne czujniki okien i drzwi, inteligentna kamera domowa i inteligentny alarm domowy Netatmo stanowią kompletny system alarmowy z kamerą, który chroni Twój dom i potrafi zareagować w przypadku włamania. Możesz nawet wybrać konkretny czujnik, aby uruchomił alarm w przypadku próby włamania.

  W opakowaniu znajdują się trzy czujniki, które możesz wykorzystać, jak tylko chcesz. System obsługuje maksymalnie 12 czujników na jedną kamerę Netatmo.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: moduł
  Rodzaj czujnika: wejścia
  Seria: Netatmo
  Kod produktu: DTG-EC
  Sposób połączenia: Wi-Fi
  Standard połączenia: 2,4 GHz, 802.11 b/g/n
  Cechy dodatkowe: łączność z wifi
  Zasilanie: bateryjne
  W zestawie: akcesoria montażowe, baterie
  Model: Sensors