Czujnik tlenku węgla Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm

Producent: Netatmo
 • 469,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące

✅ Działa z Apple Homekit

✅ Bateria wystarcza na 10 lat

✅ Wbudowany alarm

 • Dodaj recenzję:
 • Inteligentny czujnik tlenku węgla Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm czuwa nad Tobą zarówno w dzień, jak i w nocy. W czasie rzeczywistym mierzy poziom tlenku węgla – niewidzialnego, bezwonnego i trującego gazu, który może być śmiertelny. Czy Twój dom jest wyposażony w urządzenia wytwarzające spaliny (kocioł, kominek, kuchenka gazowa? Czujnik Netatmo będzie monitorować cząsteczki tlenku węgla emitowane przez te urządzenia.

  Czujnik Tlenku Węgla, który ostrzeże Cię, bez względu na to, gdzie jesteś

  W razie wykrycia tlenku węgla w Twoim domu inteligentny czujnik tlenku węgla Netatmo włącza alarm o głośności 85 decybeli i natychmiast przesyła Ci powiadomienie na smartfona. To naprawdę kluczowa funkcja, jeśli jesteś akurat poza domem!

  Dekada spokoju dzięki baterii, która wystarcza na 10 lat *

  Inteligentny czujnik tlenku węgla Netatmo jest wyposażony w baterię wystarczającą na 10 lat * – to maksymalny dozwolony czas eksploatacji dla wszystkich czujników tlenku węgla. Już nigdy nie będziesz musieć wymieniać baterii w Czujniku!

  Czujnik tlenku węgla, który potrafi sam o siebie zadbać

  Funkcja Auto-Test sprawdza, czy inteligentny czujnik tlenku węgla działa prawidłowo. W razie wykrycia problemu wyśle Ci powiadomienie na smartfona.

  Szybka instalacja

  Inteligentny czujnik tlenku węgla zainstalujesz w ciągu kilku minut – wystarczy go przykręcić do ściany. Umieść go we wszystkich pomieszczeniach z urządzeniem wytwarzającym spaliny. Po przymocowaniu urządzenia pobierz aplikację Home + Security.

  W jakim miejscu najlepiej zainstalować Inteligentny Czujnik Tlenku Węgla?

  Zaleca się zainstalowanie jednego czujnika tlenku węgla na każdym piętrze, w każdym pomieszczeniu zawierającym urządzenie wytwarzające spaliny (kocioł, kominek, piec, kuchenka gazowa) oraz w każdym pomieszczeniu z kanałem grzewczym.

  Aby zapewnić optymalną ochronę, można zainstalować dodatkowy czujnik tlenku węgla w najbardziej ruchliwych obszarach mieszkalnych i w każdej sypialni.

  Dołącz do systemu

  Masz inteligentny termostat netatmo kontrolujący Twój kocioł na gaz, olej lub drewno? Wyposaż się w czujnik tlenku węgla Netatmo. Dzięki kompatybilności z Apple Homekit możesz utworzyć scenariusz, w którym termostat Netatmo natychmiast wyłączy kocioł po wykryciu tlenku węgla przez inteligentny czujnik.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: moduł
  Rodzaj czujnika: CO2
  Seria: Netatmo
  Kod produktu: NCO-EC
  Sposób połączenia: Wi-Fi
  Cechy dodatkowe: alarm dźwiękowy, łączność z wifi
  Zasilanie: akumulatorowe
  W zestawie: akcesoria montażowe
  Model: Smart Carbon Monoxide Alarm