Czujnik jakości powietrza Netatmo Healthy Home Coach

Producent: Netatmo
 • 559,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Każdy z nas pragnie zapewnić swoim bliskim jak najzdrowsze warunki życia. Netatmo Healthy Home Coach pozwoli Ci na to! Bez względu na to, czy chodzi o poziom natężenia dźwięków sprzyjający zdrowemu snu, czy też wilgotność powietrza odpowiednią dla dziecka chorego na astmę - czujnik ten zbierze istotne dane, wskaże potencjalne problemy i zaproponuje rozwiązania.

  Monitoruj zmiany w otoczeniu, by poprawić swoje samopoczucie

  Godzina, dzień, tydzień, miesiąc, rok i więcej! Uzyskaj dostęp do swojej historii pomiarów i analizuj wpływ swoich działań na środowisko. Wdrażaj dobre nawyki, by poprawić swoje samopoczucie.

  Komfort

  Poczucie komfortu zależy przede wszystkim od środowiska domowego. Jeśli jest za zimno lub zbyt wilgotno albo gdy poziomy zanieczyszczenia powietrza i hałasu są zbyt wysokie, możesz czuć się nieswojo. Nasz inteligentny czujnik jakości powietrza w pomieszczeniach podpowiada Ci, co należy poprawić, aby zapewnić sobie zawsze świetne samopoczucie w domu.

  Zdrowie

  W zdrowym środowisku domowym łatwiej się zrelaksujesz. Bóle głowy, zmęczenie, apatia, kaszel, alergie czy astma – wszystko to może być oznaką braku pełnej kontroli nad tym środowiskiem. Oferowane urządzenie mierzy podstawowe dane dotyczące Twojego domu, aby pozwolić Ci i Twoim bliskim mieszkać w zdrowym otoczeniu.

  Sen

  Zdrowe warunki w sypialni to klucz do zdrowego snu. Bez względu na to, czy chodzi o monitorowanie poziomu hałasu, kontrolowanie jakości powietrza czy regulowanie temperatury podczas snu, dzięki naszemu czujnikowi jakości powietrza zawsze wiesz, co trzeba zrobić. Sprawdź historię danych dotyczących tych parametrów i zapewnij sobie zdrowszy sen.

  Produktywność

  Temperatura, jakość powietrza i poziom hałasu to czynniki wpływające na Twoją produktywność i zdolność koncentracji. Stwórz doskonałe środowisko pracy w swoim domu – czy to dla siebie, czy też dla nastolatków odrabiających lekcje lub przygotowujących się do egzaminów.

  Elegancki wygląd

  Obudowa czujnika jakości powietrza jest smukła i elegancka. Doskonale pasuje do każdego wnętrza.

  Zdalny dostęp

  Wystarczy zalogować się do naszej aplikacji z dowolnego miejsca, aby uzyskać dostęp do danych dotyczących warunków panujących u siebie w domu.

  Ustawienia

  Łatwa konfiguracja sieci Wi-Fi. Bez abonamentu i bez opłat.

  Inteligentny dom

  Sprawdzanie stanu środowiska domowego nigdy nie było prostsze – wystarczy zadać pytanie na głos lub je napisać

  Łatwa obsługa

  Wystarczy, że stukniesz w górną część urządzenia, a Czujnik Jakości Powietrza zaświeci się i natychmiast da znać, czy w Twoim domu panują zdrowe warunki.

  Łatwa rozbudowa

  Aby zapewnić lepszą kontrolę nad swoim domem, możesz umieścić inteligentny czujnik jakości powietrza w każdym pomieszczeniu, które jest istotne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: inny
  Rodzaj czujnika: CO2, hałasu, temperatury, wilgotności
  Seria: Netatmo
  Kod produktu: NHC-EC
  Sposób połączenia: Wi-Fi
  Standard połączenia: 2,4 GHz, 802.11 b/g/n
  Cechy dodatkowe: łączność z wifi
  Zasilanie: sieciowe
  W zestawie: przewód USB do zasilania, zasilacz
  Szerokość produktu (mm): 45
  Wysokość produktu (mm): 155
  Głębokość produktu (mm): 45
  Model: Healthy Home Coach