Czujnik dymu Netatmo Smoke Alarm

Producent: Netatmo
 • 469,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Inteligentny czujnik dymu Netatmo Smoke Alarm to oparte na technologii fotoelektrycznej (optycznej) urządzenie zwiększające poziom bezpieczeństwa w domu. Po wykryciu pożaru czujnik dymu niezwłocznie wysyła ostrzeżenie bezpośrednio do Twojego smartfona. Dzięki temu możesz zareagować nawet gdy przebywasz poza domem.

  Ostrzeżenia w czasie rzeczywistym na Twoim smartfonie

  Jesteś poza domem? W takim razie nie usłyszysz nawet najgłośniejszego alarmu pożarowego o sile 85 dB. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń inteligentny czujnik dymu Netatmo eliminuje ten problem, wysyłając ostrzeżenia o pożarze w czasie rzeczywistym prosto na smartfony należące do Ciebie i Twojej rodziny.

  10-letni okres trwałości baterii*

  Wiele osób zapomina o wymianie wyczerpanych baterii w czujnikach dymu, ponieważ trzeba to zbyt często robić. Ale czy w takim układzie można być pewnym, że wszystko zadziała, tak jak należy, gdy wybuchnie pożar? Inteligentny czujnik dymu Netatmo posiada specjalną wbudowaną baterię wystarczającą na 10 lat*, co oznacza, że nie trzeba martwić się o zasilanie czujnika przez całą dekadę. Odpowiada to okresowi eksploatacji samego czujnika, dlatego w tym czasie każdy pożar zostanie w porę zauważony. Po 10 latach zaleca się wymianę wszystkich czujników dymu na nowe.

  Bez ostrzeżeń o niskim stanie baterii przez całą dekadę*

  Budzą Cię uporczywe sygnały informujące o niskim poziomie baterii w czujniku dymu? Dzięki inteligentnemu czujnikowi dymu Netatmo można spać spokojnie i nie martwić się o jego zasilanie przez całe 10 lat*.

  Bezproblemowa instalacja

  Koniec z kłopotliwym podłączaniem alarmów. Wystarczy zamontować bezprzewodowy inteligentny czujnik dymu na suficie i pobrać aplikację, a już po chwili dom zyskuje ochronę przed ogniem. To takie proste.

  Gdzie zamontować inteligentny czujnik dymu?

  W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony przed ogniem należy zainstalować inteligentny czujnik dymu we wszystkich sypialniach, pokojach dzieci i korytarzu. Dla większego bezpieczeństwa dodatkowe Inteligentne czujniki dymu można zamontować w salonie, na poddaszu i w piwnicy. W niektórych krajach mogą też obowiązywać w tym zakresie miejscowe przepisy. Prosimy zapoznać się z przepisami dotyczącymi czujników dymu.

  Automatyczna diagnostyka

  Zastanawiasz się czasami czy Twój domowy czujnik dymu działa prawidłowo? Inteligentny czujnik dymu stale monitoruje stan baterii, kontroluje sprawność mechanizmu wykrywania dymu i sprawdza łączność z siecią Wi-Fi. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, otrzymasz powiadomienie na smartfona.

  Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii

  Inteligentny czujnik dymu wysyła Ci ostrzeżenia na smartfona, gdy bateria zbliża się do końca 10-letniego okresu eksploatacji*, co oznacza konieczność wymiany urządzenia.

  Przypomnienia o kontroli dźwięku

  Aplikacja pozwala ustawić miesięczne, półroczne lub coroczne przypominienia o konieczności przetestowania inteligentnego czujnika dymu. Zgodnie z zaleceniami Netatmo taką kontrolę należy przeprowadzać przynajmniej raz do roku.

  Ściszenie alarmu smartfonem

  Alarm włączył się z powodu przypalonej grzanki? Nie trzeba wchodzić na krzesło, aby wyłączyć urządzenie zamontowane na suficie – wystarczy wyciszyć alarm inteligentnego czujnika dymu smartfonem.

  Samodzielny produkt

  Inteligentny czujnik dymu to całkowicie samodzielny produkt. Nie potrzebuje do pracy drogiej centralki zarządzającej inteligentnym domem.

  *Okres eksploatacji przy standardowym użytkowaniu. Może on ulec zmianie w zależności od sposobu użytkowania inteligentnego czujnika dymu.

  Dane techniczne:

  Rodzaj: moduł
  Rodzaj czujnika: dymu
  Seria: Netatmo
  Kod produktu: NSA-EC
  Sposób połączenia: Wi-Fi
  Standard połączenia: 2,4 GHz, 802.11 b/g/n
  Cechy dodatkowe: alarm dźwiękowy, łączność z wifi
  Zasilanie: akumulatorowe
  W zestawie: akcesoria montażowe
  Szerokość produktu (mm): 115
  Wysokość produktu (mm): 44
  Głębokość produktu (mm): 115
  Model: Smoke Alarm