Czerwony zaawansowany przetwornik DAC SMSL M300

Producent: SMSL
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  Czas realizacji: Produkt niedostępny - zakończono produkcję
 • Dodaj recenzję:
 • SMSL M300 to wyjątkowy przetwornik DAC o bardzo zaawansowanych możliwościach i rozbudowanej sekcji połączeniowej. Zastosowana budowa urządzenia w standardzie hi-end zapewnia bezkompromisową jakość dźwięku.

  Zaawansowane przetwarzanie

  Przetwornik ten zbudowano w oparciu o procesor DAC AK4497EQ firmy AKM. Dzięki temu oferuje on przetwarzanie sygnału na poziomie PCM do 32 bit 768 kHz i DSD do standardu DSD512. Ponadto zastosowana technologia Velvet Sound zapewnia wysoki SNR na poziomie 116dB oraz bardzo niski poziom zniekształceń.

  Niezwykłe komponenty

  Układ w przetworniku C/A SMSL M300 współpracuje z dodatkowymi komponentami. Pracę urządzenia wsparto układem XMOS oraz japońskimi, podwójnymi zegarami NDK, aby zachować jitter na maksymalnie niskim poziomie.

  Wszystkie komponenty zabudowano wewnątrz aluminiowej obudowy okalającej DAC M300. Na froncie urządzenia znajdziemy cyfrowy wyświetlacz pokazujący aktualny stan pracy urządzenia oraz aktualnie odtwarzany format i wybrane wejście. Urządzeniem sterujemy za pomocą 2 przycisków na froncie.

  Z tyłu urządzenia znajdziemy rozbudowaną sekcję wejść/wyjść. Do tej pierwszej grupy należą wejścia - coax, toslink, mini usb. Wyjścia z kolei to klasyczne RCA oraz dodatkowo wyjście zbalansowane XLR, co przy tej cenie urządzenia jest bardzo dużym atutem.

   

  Parametry techniczne:

  Poziom wyjściowy: RCA 2Vrms, XLR 4Vrms
  THD+N:
  0,0004%
  Zakres dynamiczny:
  RCA 120dB, XLR 123dB
  SNR: 116dB
  DAC:
  AKM AK4497EQ
  Wyjścia:
  RCA, XLR
  Wejścia:
  Coax, Toslink, Micro USB
  Częstotliwość próbkowania:
  USB 44,1 – 768kHz DSD64, DSD128, DSD256, DSD512, optyczne/koaksjalne 32 – 192kHz
  Wymiary: 70 mm [W] x 70 mm [H] x 160 mm [D]
  Waga:
  0,5 kg

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki SMSL