Czerwony wodoodporny głośnik bluetooth Platinet PMG11 Hike

Producent: Platinet Group
 • 99,00 zł / szt. 119,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Dodaj recenzję:
 • Głośnik bluetooth PMG11 Hike przygotowany przez firmę Platinet to idealny towarzysz podczas Twoich wycieczek, spotkań towarzyskich lub wypraw. Małe wymiary, niewielka waga i sznurek, dzięki któremy przyczepisz głośnik w dowolnym miejscu pozwolą Ci go zabrać w dowolne miejsce.

   

  Wodoodporny

  Głośnik ten spełnia normę IPX5 co oznacza, iż nie straszny mu deszcze, woda i inne niesprzyjające warunki pogodowe. Pleciony materiał, którym pokryto obudowę zapewnia z kolei odpowiednią odporność na uszkodzenia i wyjątkową funkcjonalność.

  Głośnik bezprzewodowy Hike został wyposażony w głośnik o mocy 6 W, który otacza swoim dźwiękiem pełne 360 stopni. Dzięki czemu dźwięk będzie odpowiednio słyszalny z każdej strony, a jego moc zapewni odpowiedni poziom głośności. Dźwięk tego głośnika jest również - pomimo swoich gabarytów - odpowiednio wyważony i na pewno nie zabraknie Ci niskich częstotliwości.

   

  Wygodna obsługa

  Na obudowie umieszczono duże i wypukłe przyciski, dzięki którym bez najmniejszego problemu obsłużysz swój głośnik. Możesz sterować głośnością lub zmieniać utwory.

  Łączność bezprzewodową zapewnia protokół bluetooth w standardzie 4.2. Poza tym możesz skorzystać z wbudowanego odtwarzacza plików z karty microSD lub wejścia aux. Wbudowany akumulator o pojemności 1500mAh pozwala na ok. 15 godzin nieprzerwanej zabawy przy ulubionej muzyce.

   

  Parametry techniczne:

  Moc: 6 W
  Transmisja: Bluetooth 4.2 + EDR
  Waga:
  243 g
  Wymiary: 118 x 118 x 45 mm
  Pojemność baterii: 1500 mAh
  Czas pracy: do 12 godz.
  Dodatkowe funkcje: Wejście aux, odtwarzacz z kart microSD

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Platinet