Czerwone słuchawki z technologią przewodnictwa kostnego Aftershokz Trekz Air

Producent: Aftershokz
 • 539,00 zł / szt. 729,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Aftershokz Trekz Air to słuchawki z innowacyjną technologią przewodnictwa kostnego. Jej zaletą jest fakt, że słuchawki nie są wkładane do kanałów słuchowych, ale umieszczane obok niego na kostkach, a dźwięk jest przekazywany poprzez drgania. To ciekawe rozwiązanie wydawać się może nietypowe, jednak jakość dźwięku stoi na wysokim poziomie, a przy takim sposobie jego przekazywania dobrze słychać dźwięki otoczenia. Ma to szczególnie praktyczne rozwiązanie, gdy używamy ich podczas aktywności fizycznych, jak jazda na rowerze czy bieganie – dzięki temu słyszy się nadjeżdżające pojazdy czy inne istotne informacje.

   

  Zaawansowana technologia

  Trekz Air to słuchawki bezprzewodowe, używające do transmisji dźwięku modułu Bluetooth 4.2, co pozwala używać ich w zasięgu do 10 metrów od źródła muzyki. Aby połączenie było stabilne, a dźwięk niczym nie zakłócany, stosowane są profile A2DP, AVRCP, HSP i HFP. Pasmo przenoszenia ma standardowy zakres 20 Hz – 20 KHz, dzięki czemu wszystkie tony powinny być wyraźnie słyszalne. Jakość dźwięku wspomagają technologie PremiumPitch+ oraz LeakSlayer.

   

  Ultra lekkie i bardzo wytrzymałe

  Słuchawki bezprzewodowe Trekz Air mają pałąk wykonany z lekkiego, bardzo wytrzymałego tytanu, dzięki czemu cechują się wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne, a równocześnie ważą zaledwie 30 gramów, dlatego nawet noszenie ich przez cały dzień nie powinno wiązać się z uczuciem zmęczenia. Wygodne sterowanie muzyką umożliwiają umieszczone na obudowie przyciski, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi można prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności wyjmowania smartfona.

  Słuchawki bezprzewodowe Trekz Air zasila wbudowana bateria litowo-jonowa. Na pełnym ładowaniu powinna działać przez 6 godzin, natomiast jej ładowanie zajmuje ok. 120 minut.

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki nauszne
  Przetworniki:
  System przewodnictwa kostnego
  Połączenie: Bluetooth 4.2
  Profile:
  A2DP, AVRCP, HSP, HFP
  Zasięg: do 10 m
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Skuteczność:
  100 dB (+ / - 3 dB)
  Waga:
  30 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Aftershokz