Czerwone słuchawki nauszne bezprzewodowe sportowe JBL Under Armour Sport Wireless Train

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 849,00 zł / szt.
  • Oblicz

Czarne słuchawki nauszne bezprzewodowe sportowe JBL Under Armour Sport Wireless Train zostały skonstruowane z myślą o osobach, które ćwiczą na siłowni. Dlatego posiadają stopień ochrony IPX4, oznaczający całkowitą odporność na pot i rozbryzgi wody. Nausznice UA Super Vent wyprodukowane zostały z oddychającej, szybkoschnącej tkaniny – w przypadku zabrudzenia można ją odpiąć i przeprać ręcznie. Miękki materiał na pałąku gwarantuje komfort noszenia słuchawek nawet przez dłuższy czas.

 

Bezproblemowe połączenie

JBL Under Armour Sport Wireless Train to model bezprzewodowy, wyposażony w transmiter Bluetooth 4.1. Zastosowane w nim profile A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6 oraz HSP v1.2 dbają o stabilny, niczym niezakłócony transfer ze źródła muzyki w zasięgu do 10 metrów. Można także podłączyć je kablem - w zestawie znajduje się przewód audio do użytkowania pasywnego. Słuchawki bezprzewodowe Train mają dynamiczne przetworniki o średnicy 40 mm każdy. Panel sterowania znajduje się na obudowie słuchawek, a bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie technologii TalkThru. Po naciśnięciu przycisku obniża się automatycznie poziom głośności muzyki i aktywuje mikrofonu czuły na mowę. Dzięki temu, gdy słuchawki są sparowane ze smartfonem, można odbierać połączenia przychodzące i prowadzić rozmowy bez konieczności sięgania po telefon.

 

Szybkie ładowanie

Słuchawki JBL Under Armour Sport Wireless Train zasila akumulator litowo-jonowy. Gdy jest w pełni naładowany, umożliwia nawet 16 godzin działania. Dzięki funkcji szybkiego ładowania wystarczy podpiąć słuchawki na pięć minut do źródła zasilania, aby korzystać z nich przez 60 minut.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Nauszne
Przetworniki: 40 mm
Czas działania:
do 16 h
Pasmo przenoszenia:
16 - 20000 Hz
Impedancja:
32 Ω
Waga:
232 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Suport sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki JBL