Czerwone słuchawki nauszne bezprzewodowe JBL Live 400BT

Producent: JBL
 • 299,00 zł / szt. 549,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Nowa seria Live przygotowana przez markę JBL jest naturalną ewolucją linii Edge, którą właśnie zastępuje. Modele E45BT, E55BT, E65BTNC i dokanałowe E25BT zyskują nowych następców.

  Słuchawki Live 400BT są następcą bardzo cenionego na świecie modelu nausznego E45BT. Jako naturalna ewolucja nowy model oferuje dokładnie taką samą koncepcję, która została jeszcze bardziej dopracowana.

   

  Nowe kolory i funkcje

  Nowe bezprzewodowe słuchawki Live 400BT zyskały nowe kolory oraz kilka nowych funkcji. Pierwszą z nowości jest bezpośredni dostęp do asystentów głosowych Alexa oraz Google. Wystarczy dotknąć muszlę słuchawki i wydać polecenie, a nasz ulubiony asystent wykona wybrane przez nas zadanie.

  W nowych modelach zastosowano również znane już technologie Ambient Aware oraz technologię TalkThru, która pozwala prowadzić rozmowę z drugą osobą bez zdejmowania słuchawek.

   

  Solidna konstrukcja

  Słuchawki są lekkie i wytrzymałe. Zastosowane te same sprawdzone rozwiązania podnosząc i dopracowując ich jakość tak, abyś nie musiał się martwić, iż słuchawki ulegną jakiemukolwiek uszkodzeniu. Live 400BT zapewniają również możliwie najwyższy komfort podczas odsłuchu. Miękki, wyściełany materiałem pałąka nie będzie Cię uwierał nawet podczas najdłuższych odsłuchów, a wygodne i miękkie nausznice nie będą powodowały uczucia dyskomfortu.

  Model Live 400BT pozwala cieszyć się muzyką do 24 godzin. A gdy zabraknie Ci prądu wystarczy tylko 15 min ładowania, aby uzyskać kolejne 2 godziny czasu pracy. Jeżeli jednak nie będziesz mógł ich doładować, możesz skorzystać z dołączonego przewodu i połączyć je w klasyczny sposób.

  Oczywiście słuchawki wyposażono w mikrofon i pełne sterowanie, które pozwala wygodnie obsługiwać słuchawki. Słuchawki obsługują również tryb multi-point pozwalający na obsługę 2 urządzęń na raz i automatyczne przęłączanie w zależności od potrzeb.

   

  Personalizacja dźwięku

  Dodatkową nowością jest aplikacja My JBL Headhones, która pozwala dopasować dźwięk do własnych upodobań. W słuchawkach znajdziesz 40mm przetworniki zestrojone tak, aby zachować znany wszystkim charakter brzmienia marki JBL z lekko podkręconym basem.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Nauszne
  Przetworniki: 40 mm
  Pasmo przenoszenia:
  20 Hz - 20 kHz
  Skuteczność: 106 dB (1 kHz / 1 mW)
  Impedancja: 32 Ω
  Czas działania: do 24 h
  Czas ładowania: ok. 2 godzin (szybkie ładowanie 15 min = 2h)
  Transmisja: Bluetooth 4.2
  Połączenie: Bezprzewodowe lub przewodowe
  W zestawie: Przewód do ładowania, przewód mini jack

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki JBL