Czarny zaawansowany odtwarzacz plików Fiio M6

Producent: Fiio
 • 599,00 zł / szt. 699,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Odtwarzacz plików Fiio M6 to dużo poważniejszy odtwarzacz niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. To maleństwo o wymiarach karty kredytowej potrafi naprawdę wiele, ale wbudowane rozwiązania techniczne zaskoczą Cię swoimi możliwościami.

   

  Łączność bezprzewodowa

  W stosunku do niższego modelu M3k w modelu M6 zyskujemy przede wszystkim łączność bezprzewodową w postaci obsługi sieci Wi-Fi oraz standardu Bluetooth. Dzięki pierwszej funkcjonalności możemy korzystać z dobrze znanych nam serwisów takich jak Tidal czy Spotify. Z kolei łączność BT pozwoli nam korzystać z ulubionych słuchawek bezprzewodowych. Oczywiście urządzenie pozwala też na klasyczne podłączenie słuchawek przewodowych.

   

  Zaawansowane rozwiązania

  Połączenie Bluetooth wspiera kodeki aptX oraz aptX-HD pozwalające zachować jakość dźwięku na najwyższym poziomie bez żadnych strat podczas przesyłania sygnału. W urządzeniu zastosowano też zaawansowany DAC ESS Sabre 9018Q2C, który odpowiada za to, aby podczas konwersji sygnału nie był on w żaden sposób degradowany i zachował możliwie najwyższą jakość.

  Odtwarzacz możesz też podłączyć do komputera i wykorzystać jako zewnętrzny DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym oraz zamienić go w transmiter Bluetooth przekazujący sygnał do innego urządzenia. Wbudowana bateria o pojemności 1200mAh pozwala na ok. 13 godzin pracy. We wzmacniaczu zastosowano również nowe gniazdo USB w standardzie C. Urządzenie wyposażono również w 2GB pamięci, które możesz rozbudować za pomocą kart SD.

   

  Parametry techniczne:

  Moc: 110 mW (przy 16 Ω)
  70 mW (przy 32 Ω)
  Przetwornik DAC: ESS Sabre 9018Q2C
  Pasmo przenoszenia:
  10 Hz - 85 kHz (- 3 dB)
  SNR:
  118 dB
  Złącza słuchawkowe:
  Mini jack 3,5 mm
  Bluetooth:
  4,2 z aptX HD, aptX, LDAC, HWA, SBC
  Wi-Fi:
  Tak
  Obsługiwane serwisy:
  FiiO Music, TIDAL, NetEase Could Music, MOOV, KKBOX, Spotify, Deezer, Qobuz, JOOX, ES file manager, Bandcamp, Sony Headphones
  Czas działania:
  ok. 13 h
  Czas ładowania:
  ok. 2,5 h
  Wymiary:
  92,5 x 53,3 x 11,5 mm
  Waga:
  83 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: polski, autoryzowany dystrybutor marki Fiio