Czarny miniaturowy odtwarzacz plików Fiio M5

Producent: Fiio
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  Czas realizacji: Utrudniona dostępność
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio M5 to miniaturowy odtwarzacz plików z bardzo zaawansowanym i zaskakującym wnętrzem. Solidne rozwiązania oraz najnowsze technologie pozwalają cieszyć się muzyką w najwyższej jakości przy bardzo małym gabarycie urządzenia.

  Zastosowany procesor Ingenic pozwala na wykonywanie większej ilości obliczeń przy bardzo niskim poborze prądu. Przekłada się to długi czas pracy urządzenia. Dedykowany DAC AKM AK4377 zapewnia najwyższą możliwą jakość konwersji sygnału. Jego zastosowanie pozwoliło zapewnić natywną obsługę formatów DSD i PCM.

   

  Dwukierunkowa transmisja

  Urządzenie posiada również dwukierunkową obsługę transmisji bluetooth, dzięki której urządzenie może być zarówno nadajnikiem jak i odbiornikiem tego typu sygnału. Komunikacja BT odbywa się za pomocą procesora firmy Qualcomm, który jednocześnie oferują znane i cenione kodeki aptX i aptX HD, które pozwalają na uzyskanie bezkompromisowej jakości dźwięku przesyłanego pomiędzy urządzeniami.

  Wyświetlacz w technologii Retina zapewnia najwyższą czytelność i jakość wyświetlanego obrazu. Zabezpieczono go za pomocą szkła 2.5D, a całość waży tylko 38g.

   

  Zewnętrzny DAC

  Co ciekawe urządzenie może posłużyć również jako zewnętrzny DAC dla Twojego komputera i przekształcić się np. we wzmacniacz słuchawkowy. Urządzenie zapewnia wsparcie dla wielu formatów plików zarówno odtwarzanych na urządzeniu jak i przy zastosowaniu trybu DAC. Urządzenie certyfikowano standardami Hi-Res i Hi-Res Wireless co oznacza, iż spełnia ono najwyższe standardy jakości dźwięku.

  W urządzeniu wbudowano również krokomierz, który jest miłym dodatkiem dla osób uprawiających sport. W zestawie znajdziemy klips, który pozwala przymocować urządzenie do naszego ubrania.

   

  Parametry techniczne:

  Moc: ≥ 24mW(32Ω / THD+N<1%, ≥ 42mW(16Ω / THD+N<1%
  Przetwornik DAC: AK4377
  Pasmo przenoszenia:
  5 Hz ~ 90 kHz (-3dB)
  SNR:
  ≥ 118 dB (A-weighted)
  Złącza słuchawkowe:
  Mini jack 3,5 mm
  Rekomendowana impedancja słuchawek:
  16 ~ 100 Ω
  Pamięć:
  Karta microSD (do 2TB)
  Czas działania:
  ok. 10,5 h (słuchawki przewodowe), ok. 13 h (bluetooth)
  Czas ładowania:
  ok. 2,5 h
  Wymiary:
  45,3 x 42 x 13,7 mm
  Waga:
  38 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Fiio