Czarny kompaktowy odtwarzacz plików Fiio M3k

Producent: Fiio
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio M3k to następca cenionego i lubianego modelu M3, który dzięki swojemu stosunkowi ceny do jakości podbił nasz rynek, i jeszcze długo po zakończeniu jego produkcji po sklepach krążyło mnóstwo chętnych, którzy chcieli zakupić wspomniany odtwarzacz. Całkiem niedawno otrzymaliśmy informacje, iż do Polski nadchodzi już jego następca model M3k, który ma ogromną szansę przebić popularność poprzednika.

   

  Świeży design

  Na pierwszy rzut oka widać, iż firma Fiio w najnowszych produktach zdecydowanie odświeżyła i dopracowała wygląd swoich urządzeń. Są teraz bardziej opływowe, praktyczne i wykonane z jeszcze lepsza precyzją niż wcześniej – nawet w podstawowych modelach.

   

  Nowości pod maską

  Nie mogło również zabraknąć zmian „pod maską”. W nowym odtwarzaczu otrzymujemy pełny support plików DSD. Dzięki nowemu procesorowi, który pozwala wykonać znacznie więcej obliczeń oraz nowemu przetwornikowi C/A zyskujemy nowe możliwości oraz znacznie wyższy stopień przetwarzania. Dodatkowo odtwarzacz możemy wykorzystać jako zewnętrzny DAC podłączając go do komputera i wykorzystać jako zewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy.

  Czas działania urządzenia wydłużono do ok. 24h co pozwoli cieszyć się nieprzerwanie ulubioną muzyką przez całą dobę. Pojemność urządzenia uzależniona jest od pojemności karty microSD, której pojemność może sięgnąć 2TB (w momencie dostępności takich kart na rynku).

   

  Parametry techniczne:

  Moc: 25 mW (32 Ω /THD+N<1%)
  42 mW (16 Ω /THD+N<1%)
  Przetwornik DAC: AK4376A
  Pasmo przenoszenia:
  5 Hz ~ 90 kHz (-3dB)
  SNR:
  ≥ 117 dB (A-weighted)
  Złącza słuchawkowe:
  Mini jack 3,5 mm
  Rekomendowana impedancja słuchawek:
  16 ~ 100 Ω
  Czas działania:
  ok. 24 h
  Czas ładowania:
  ok. 2,5 h
  Wymiary:
  90.8 × 44.2 × 12 mm
  Waga:
  77,5 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: polski, autoryzowany dystrybutor marki Fiio