Czarny głośnik bluetooth z odtwarzaczem Platinet PMG6

Producent: Platinet Group
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
 • Dodaj recenzję:
 • PMG6 to stacjonarny głośnik bluetooth przygotowany przez firmę Platinet. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, głośnik ten wyróżnia się na tle pozostałych rozwiązań, zapewniając przy tym odpowiednią jakość wykonania i wytrzymałość.

  Unikalny design tego produktu to połączenie materiału z tworzywem ABS. Gdziekolwiek go nie umieścisz stanie się ozdobą Twojego wnętrza. Dołączoną podstawkę możesz w każdej chwili zdemontować, aby wygodnie go zapakować i przenieść w inne miejsce.

   

  Wygodna obsługa

  Na froncie urządzenia umieszczono wygodne przyciski tak, aby obsługa głośnika była możliwie najprostsza. Głośnik może odtwarzać muzykę z dowolnego źródła bluetooth bezprzewodowo lub za pomocą połączenia kablem do złącza aux. Jest również dostępne odtwarzanie z kart microSD oraz pamięci przenośnych USB (np. pendrive).

  Wewnątrz głośnika zastosowano 2 głośniki pracujące w stereo o łącznej mocy 10 W. Niskie częstotliwości wspiera dodatkowa pasywna membrana. Jeżeli to będzie dla Ciebie zbyt mało, możesz dokupić dodatkowe głośniki i sparować je razem.

   

  Parametry techniczne:

  Moc: 10 W (2 x 5 W)
  Transmisja: Bluetooth
  Waga:
  700 g
  Wymiary: 190 x 190 mm
  Dodatkowe funkcje: Wejście aux, odtwarzacz z kart microSD, odtwarzacz z pamięci przenośnych USB, tuner FM

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Platinet