Czarne wygodne słuchawki nauszne bezprzewodowe Jays a-Seven Wireless

Producent: Jays
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
 • Dodaj recenzję:
 • Jays a-Seven Wireless to kolejny produkt rozszerzający serią „a” o produkty bezprzewodowe – tym razem mamy jednak do czynienia ze słuchawkami w wersji nausznej. Nowoczesny skandynawski design, solidna konstrukcja i świetne brzmienie, do którego przyzwyczaiły nas już produkty tej marki.

   

  Lekka i mocna konstrukcja

  Lekka i ergonomiczna konstrukcja pozwoli nam cieszyć się muzyką bez poczucia zmęczenia. Dzięki temu przez cały czas w dowolnie wybranym przez nas momencie będziemy mogli słuchać ulubionej muzyki bez martwienia się i irytowania z powodu niewygodnych nausznic czy ucisku. Dodatkowo pianki, które zastosowano w nausznicach posiadają pamięć kształtu co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie słuchawek do ucha.

   

  Jakość połączenia

  Słuchawki posiadają oczywiście pełne sterowanie i mikrofon, dzięki któremu możemy prowadzić rozmowy i sterować słuchawkami, a także odtwarzaniem utworów. Standard Bluetooth 4.1 wsparty technologią Qualcomm apt-X zapewnia wysoką jakość przesyłanego sygnału, a 25 godzinny czas pracy pozwoli nam słuchać muzyki przez długi czas.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Nauszne
  Czas działania:
  do 25 h
  Zasięg:
  do 10 m
  Transmisja:
  Bluetooth 4.1, apt-X

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące, serwis realizowany w Polsce
  Pochodzenie: Polski dystrybutor marki Jays