Czarne sportowe słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Skullcandy JIB+ Active Wireless

Producent: Skullcandy
 • 199,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • JIB+ Active to najnowsze słuchawki marki Skullcandy przygotowane z myślą o wszelkich sportowych ćwiczeniach czy aktywnościach. Dzięki sporemu doświadczeniu oraz na bazie poprzedniego modelu JIB przygotowano produkt kompletny, spełniający wszelkie cechy solidnych, sportowych słuchawek.

  Słuchawki są odporne na pot i spełniają standard IPX4. Dzięki temu nie straszne im najbardziej aktywne ćwiczenia. Dodatkowo słuchawki wyposażone są w nakładki FitFin, o bardzo ciekawym kształcie, który perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu Twojego kanału słuchowego. Dodatkowe wsparcie zapewnia wspornik, który opiera się wewnątrz małżowiny.

  Słuchawki posiadają pilota, który umożliwia pełne sterowanie słuchawkami, odtwarzaniem utworów oraz wywoływanie asystentów głosowych. Dodatkowo w słuchawkach umieszczono mikrofon, dzięki któremu możesz prowadzić rozmowy.

  JIB+ od Skullcandy mogą pracować do 8h bez ładowania. Do transmisji dźwięku wykorzystano najnowszy standard Bluetooth 5.0, który zapewnia niskie zużycie baterii oraz wysoką jakość transmisji.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
  Połączenie: Bluetooth 5.0
  Czas pracy: do 8h
  Pasmo przenoszenia:
  20 Hz – 20 kHz
  Przetwornik: 6 mm
  Skuteczność: 95 ± 3dB
  Waga: 15,2 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Skullcandy