Czarne słuchawki wokółuszne z ANC Pioneer SE-MS9BN

Producent: Pioneer
 • 899,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Pioneer SE-MS9BN to rozwinięcie znanego już produktu SE-MS7BT o funkcję redukcji szumów ANC. Dodatkowo otrzymujemy nowe wykończenie oraz wsparcie dla Google Assistant, który dostępny jest już na naszym rodzimym rynku w języku polskim. Za dźwięk odpowiadają nadal te same 40 milimetrowe przetworniki CCAW zapewniając wysoką jakość dźwięku oraz spełnienie standardu Hi-Res.

   

  Wysoka jakość transmisji

  Technologię Bluetooth wsparto za pomocą kodeka Qualcomm apt-X HD w celu zapewnienia jak najmniejszych strat podczas transmisji bezprzewodowej. Słuchawki wyposażono również w funkcję Ambient Awarness Mode, która pozwoli usłyszeć to co dzieje się wokół nas i zapewni nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dodano również w przycisk asystenta głosowego, który w łatwy sposób bez wyjmowania telefonu z kieszeni pozwoli nam wykorzystać jego pełne możliwości.

  Funkcją redukcji szumu oraz AAM możesz sterować za pomocą aplikacji Pioneer Headphone App, którą pobierzesz za darmo ze sklepu z aplikacjami.

   

  Długi czas pracy

  Słuchawkom zapewniono również dużą wydajność i długi czas pracy, który dla włączonego trybu ANC wynosi 24 godziny. Ciekawą nowością jest również możliwość sparowania słuchawek z 2 urządzeniami (z jednego słuchamy muzyki, drugim obsługujemy rozmowy – słuchawki przełączają się automatycznie). Dostępne jest również szybkie parowanie za pomocą technologii NFC.

  Za wysoką jakość rozmów odpowiada technologia redukcji echa oraz szumów zewnętrznych dzięki czemu rozmowy prowadzone przez wbudowany mikrofon będą czytelne i klarowne.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Przetworniki: 40 mm
  Czas działania:
  do 24 godz. z włączonym ANC
  Czas ładowania:
  ok. 4 godzin
  Pasmo przenoszenia:
  5 Hz–22,000 Hz (tryb Bluetooth)
  5 Hz–40,000 Hz (przewód)
  Standard Bluetooth:
  4.2
  Kodeki:
  SBC / AAC / Qualcomm® aptX™ / Qualcomm® aptX™ HD
  Waga:
  300 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 12 miesięcy
  Dostawca: DSV sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki Pioneer