Czarne słuchawki wokółuszne wysokiej klasy Denon AH-D1200

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 599,00 zł / szt. 649,00 zł
  • Oblicz

Dźwięk najwyższej jakości to niezaprzeczalnie największa zaleta produktów marki Denon. AH-D1200 to najnowszy model słuchawek przewodowych tego producenta, który odziedziczył wyrafinowaną stylistkę modelu AH-GC20 w nowych wersjach kolorystycznych.

 

Wyjątkowe walory dźwiękowe

Dynamiczne, pełne brzmienie nowych słuchawek AH-D1200 idealnie wpisuje się w dotychczasowe rozwiązania marki Denon utrzymując profil dźwięku na tym samym, wysokim poziomie. Dźwięk w wysokiej rozdzielczości, który generują 50mm przetworniki oferuje nam bogactwo detali, serwując przy tym niezapomniane wrażenia płynące z ulubionych utworów.

 

Wygoda użytkowania

Ergonomiczna konstrukcja i wygodne nausznice z pamięcią kształtu pozwalają nam cieszyć się muzyką przez długie godziny, a solidna konstrukcja i wysoka jakość materiałów długotrwałe korzystanie z zakupionych słuchawek.

Słuchawki współpracują z aplikacją Denon Audio, którą możemy pobrać na telefon z systemem Android lub iOS i mieć pełną kontrolę nad dźwiękiem dopasowując go do naszych upodobań za pomocą equalizera, który jest w niej dostępny.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
Przetworniki:
50 mm
Maksymalna moc wejściowa: 1300 mW
Przewód:

1,3 m przewód + 1,3 m przewód z mikrofone

Impedancja: 24 Ω
Pasmo przenoszenia:
5 - 40000 Hz
Waga:
260 g (bez przewodu)

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Horn Distribution S.A. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Denon