Czarne słuchawki wokółuszne KOSS Pro 4S

Producent: KOSS
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Audio Klan | Polska dystrybucja

 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki Koss Pro4S przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą na co dzień chcą obcować z muzyką na najwyższym poziome. Słuchawki Koss Pro4S wykorzystują nowy, wysokiej jakości, referencyjny głośnik SLX40, który dostarcza niezwykle dokładnego, spójnego i bezkompromisowego dźwięku idealnego dla nawet najbardziej wymagających użytkowników.

   

  Wygoda użytkowania

  Słuchawki Koss Pro4 Studio charakteryzują się nowym, ergonomicznym designem. Naturalne dopasowanie do słuchacza zawdzięczają „profilowi D” nauszników, które po raz pierwszy zostały zaprojektowane i wykorzystane w słuchawkach PRO4AAA. Profil „D” imituje kształt ucha, idealnie odseparowując słuchacza od świata zewnętrznego. Dzięki temu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że żadna nuta Twojego nagrania nie zniknie w gąszczu hałasów z zewnątrz a naturalne dopasowanie do Twojego ucha sprawi, że długotrwałe odsłuchy nie będą już problemem.

  Słuchawki Koss Pro4S wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów z dbałością o najmniejsze detale. Aby zapewnić wytrzymałość zastosowano m. in. aluminiowe nauszniki, na które nałożono niezwykle trwałe i komfortowe piankowe poduszki z „pamięcią kształtu”. Całość została otoczona miękką skórą, która sprawia iż słuchawki Koss Pro4S wyglądają niezwykle elegancko i szykownie.

   

  Wysoka jakość wykonania

  Zastosowane materiały oraz nowy sposób montażu powoduje, że słuchawki Koss Pro4S są ekstremalnie odporne i wytrzymałe w obszarach gdzie inne słuchawki ulegają uszkodzeniu. Metalowa konstrukcja pałąka zabezpieczona została miękką pianką, otoczona specjalną siateczką przepuszczającą powietrze. Dlatego też słuchawki Koss Pro4S idealnie nadają się również do użytku zewnętrznego.

  Słuchawki Pro4S wyposażone są w dwukierunkowy odłączany przewód z możliwością wyboru do której słuchawki chcesz wpiąć przewód, umożliwiając tym samym dostosowanie do własnych preferencji.

  Wyjeżdżasz? Nie ma żadnego problemu. Konstrukcja słuchawek Koss Pro4S pozwala na złożenie ich na czas transportu. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzasz miejsce oraz masz pewność, że Twoje słuchawki będą bezpieczne na czas podróży.

   

  KOSS - dożywotnia gwarancja

   

  Gwarancja - ważne informacje dla klientów:

  Słuchawki KOSS posiadają gwarancję polskiego dystrybutora (firma Audio Klan) trwającą 6 lub 12 miesięcy w zależności od modelu. Po rejestracji na stronie www.dozywotniagwarancja.pl otrzymujemy darmowe przedłużenie o kolejne 6 lub 12 miesięcy - rejestracji należy dokonać w ciągu 30 dni od zakupu (zachowanie terminu jest bardzo ważne). Dodatkowo produkty KOSS po rejestracji są objęte "dożywotnią gwarancją" serwisową. Dzięki temu po zakończeniu standardowego okresu gwarancyjnego każda naprawa lub wymiana słuchawek (niezależnie od uszkodzenia) będzie kosztowała tylko 30zł (standardowo jest to 80zł) + koszt przesyłki do serwisu (po stronie klienta).

  Wszystkie szczegóły dotyczące "dożywotniej gwarancji" znajdą Państwo na stronie: http://audioklan.pl/dozywotnia-gwarancja-koss/

   

  Dane techniczne:

  Typ: Wokółuszne
  Przeznaczenie: Uniwersalne
  Impedancja (Ω): 35
  Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 25 000
  Konstrukcja: zamknięta
  Sterowanie + mikrofon: nie
  Odłączany przewód: tak
  Składanie: tak
  Waga (kg): 0,210