Czarne słuchawki wokółuszne bezprzewodowe Skullcandy Crusher ANC Wireless

Producent: Skullcandy
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki Skullcandy Crusher ANC Wireless to najnowsza odmiana modelu Crusher znanego z niesamowitego basu, który dzięki dodatkowemu przetwornikowi nie tylko usłyszysz, ale i poczujesz.

   

  Aktywna redukcja szumów

  W najnowszej wersji otrzymujemy tryb ANC, który pozwala całkowicie odciąć się od świata zewnętrznego. W połączeniu z regulacją basu i możliwością personalizacji otrzymujesz produkt, który będzie uszyty na miarę i zapewni Ci wyjątkowe doznania muzyczne.

  Słuchawki zyskały również nowy wygląd, który jest teraz bardziej nowoczesny, a jednocześnie dzięki zmianie kształtu i zastosowanych materiałów słuchawki są również bardziej komfortowe.

   

  Nowe technologie

  Kolejne zmiany zaszły "pod maską" słuchawek. Zastosowano nowy protokół Bluetooth 5.0, który znacznie poprawia jakość dźwięku, a także zapewnia mniejsze zużycie baterii. Słuchawki mogą pracować do 24 godzin, a w razie potrzeby możesz je szybko doładować dźięki technologii Rapid Charge. W razie potrzeby możesz również skorzystać z połączenia przewodowego, za pomocą kabla z zestawu.

  Słuchawki mają również wbudowany tracker firmy Tile, który pozwoli zlokalizować Twoje słuchawki. Do słuchawek dołączono również usztywniane etui transportowe.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Transmisja:
  Bluetooth 5.0
  Czas działania:
  do 24 h (technologia Rapid Charge)
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Skuteczność:
  105 dB (1mW/1KHz)
  Waga:
  308,66 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Skullcandy