Czarne słuchawki sportowe do kasków Skullcandy Vert Wireless

Producent: Skullcandy
 • 349,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Vert Wireless to wyjątkowe słuchawki sportowe przygotowane z myślą o użytkownikach kasków. Dzięki zewnętrznemu odbiornikowi Bluetooth, który wysunięto na przewodach, można umieścić go na dowolnym elemencie stroju pozwalając na wygodne użytkowanie słuchawek pod kaskiem, bez ucisku elementów znajdujących się na przewodach w klasycznym rozwiązaniu.

   

  Wygodne sterowanie

  Umieszczony na odbiorniku panel sterujący pozwala również na wygodne sterowanie słuchawkami bez konieczności ściągania kasku. Można również posługiwać się nim w rękawiczkach.

  Same przetworniki zabudowane w małych, solidnych obudowach, wyposażonych w "skrzydełka" FitFins, które utrzymują słuchawki na miejscu. Słuchawki Vert Wireless są również odporne na pot i zachlapania dzięki standardowi IPX4. Konstrukcja Stay-Aware pozwala zachować kontakt ze światem zewnętrznym tak, aby korzystanie ze słuchawek było w pełni bezpieczne.

  W słuchawkach wykorzystano standard Bluetooth 5.0, który poprawia jakość przesyłanego sygnału, jednocześnie zmniejszając zużycie baterii. Czas pracy słuchawek to ok. 10 h. Zastosowano również technologię Rapid Charge, która pozwala doładować słuchawki w szybkim tempie.

  Na przewodzie jednej ze słuchawek znajdziemy również mikrofon, za pomocą którego możemy prowadzić rozmowę lub wywołać asystenta głosowego.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
  Połączenie: Bluetooth 5.0
  Czas pracy: do 10 h
  Pasmo przenoszenia:
  20 Hz – 20 kHz
  Przetwornik: 13,6 mm
  Skuteczność: 124 dB +/- 3dB
  Waga: 10,6 g słuchawki, 59,5 g etui

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Skullcandy

   

  Skullcandy Vert Wireless - słuchawki pod kask