Czarne słuchawki nauszne bezprzewodowe z ANC Bluedio T6

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bluedio
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 229,00 zł / szt.
  • Oblicz

Nie tak dawno witaliśmy entuzjastycznie na rynku model T5, a już pojawił się kolejny produkt z tej linii - prezentujemy model T6. Jednak należy to dość głośno zakomunikować. Model T6 to nie jest następca T5. Te dwa modele charakteryzuje zupełnie inne brzmienie. Bluedio T5 jest modelem bardziej zrównoważonym, neutralnym, a Bluedio T6 to model dla fanów gatunków muzycznych EDM, Hip-Hop i tym podobnych, wymagających mocniejszego basu. W modelu T6 również postawiono większy nacisk na izolację od dźwięków z zewnątrz.

 

Redukcja szumu ANC

Bluedio T6 to jeszcze lepszy system ANC niż kiedykolwiek dotąd. W tym modelu producent skupił się na systemie aktywnej redukcji hałasów bardziej niż kiedykolwiek dotąd. Producent raz jeszcze przeanalizował funkcjonowanie systemu i w modelu T6 prezentuje rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej bezkompromisowych użytkowników. ANC polega na wyłapywaniu przez wbudowany mikrofon odgłosów zewnętrznych, a wbudowany procesor obraca jego charakterystykę o 180 stopni eliminując problem zewnętrznych hałasów. Idealne rozwiązanie do samolotu, komunikacji publicznej. Pełnowymiarowe słuchawki Bluedio T6 oparte są na chipsecie Adopt Max 97220 - wyróżniają się aktywną redukcją szumów aż do 25 dB.

 

Odbieraj i rozmawiaj

Bluedio T6 jest wyposażony we wbudowany mikrofon, który pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne. Elementy słuchawek wykonane są ze stopu aluminium i tytanu dla maksymalnej wytrzymałości przy jednoczesnym zmniejszeniu ciężaru konstrukcji. Już po pierwszym zetknięciu z tym produktem mamy wrażenie obcowanie z modelem kilku-krotnie droższym. Wykończenie T6 daje poczucie produktu premium w kategorii budżetowej.

 

Dane techniczne:

Przetwornik: 57 mm
Pasmo przenoszenia: 15 - 25000 Hz
Impedancja: 16 Ohm
Skuteczność: 115 dB
Aktywna redukcja szumów: do 25 dB
Połączenie: Bluetooth 4.2 lub USB Type-C
Kodeki: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Czas działania: do 25 godzin odtwarzania muzyki