Czarne słuchawki nauszne bezprzewodowe KOSS Porta Pro Wireless

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KOSS
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 399,00 zł / szt. 449,00 zł
  • Oblicz

Koss Porta Pro od dekad cieszą się niesłabnącym powodzeniem i są jednymi z najchętniej kupowanych modeli nausznych. Porta Pro Wireless to kolejne wcielenie słynnych słuchawek , będące połączeniem legendarnego dźwięku i ikonicznego wzornictwa klasycznych Porta Pro z wygodą, jaką zapewnia łączność bezprzewodowa Bluetooth.

 

Długi czas pracy

Mimo swojego niepozornego wzornictwa i niewielkich rozmiarów, Porta Pro Wireless zachwycają nie tylko fantastycznym dźwiękiem, lecz także możliwością wielogodzinnego rozkoszowania się muzyką. Wbudowany akumulator litowo-jonowy po pełnym naładowaniu zapewnia energię na ponad 12 godzin pracy.

Aby zachować klasyczny i ceniony profil brzmienia Koss, konstruktorzy wyposażyli Porta Pro Wireless w moduł łączności Bluetooth 4.1 wraz z kodekiem aptX. Dzięki temu nawet przy połączeniu bezprzewodowym użytkownicy mogą cieszyć się wysoką jakością dźwięku – jednym z czynników, który zdecydował o tak ogromnej popularności przewodowego modelu Porta Pro.

 

Steruj i rozmawiaj

Funkcjonalność słuchawek zwiększają także pilot zdalnego sterowania wbudowany w przewód oraz mikrofon. Dzięki temu użytkownik może bezprzewodowo zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, regulować poziom głośności i wiele innych. Z kolei zintegrowany mikrofon nie tylko pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne bez zdejmowania słuchawek, lecz także nagrywać dźwięk i korzystać z głosowego sterowania urządzeniami w przypadku kompatybilnego sprzętu.

Tajemnicą stojącą za znakomitym brzmieniem oryginalnych słuchawek była rzadka struktura magnesu (neodym - żelazo - bor) wykorzystanego w przetwornikach. Dzięki temu słuchawki wierniej odtwarzają materiał muzyczny przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów z urządzeń mobilnych, smartfonów czy odtwarzaczy DAP. Zwoje cewki wykonano z beztlenowej miedzi, co zwiększa sygnał transmisji i sprawia, że dźwięk jest czystszy i bardziej krystaliczny.

 

Komfort użytkowania

Tak jak klasyczne Porta Pro, model Porta Pro Wireless wyposażony jest w 3-stopniową regulację siły nacisku słuchawek na uszy. Rozwiązanie to idealnie współgra z lekką, otwartą konstrukcją, gwarantując niezwykle wysoki komfort użytkowania. Zastosowanie cewek nawiniętych drutem z miedzi beztlenowej i wysokiej jakości komponentów zapewnia mocny, bogaty bas i bardzo szerokie pasmo przenoszenia.

Do słuchawek dołączono sztywne, zamykane na zamek błyskawiczny etui, które zabezpiecza Porta Pro Wireless przed przypadkowymi uszkodzeniami podczas transportu.

 

Dane techniczne:

Typ: Nauszne
Przeznaczenie: Mobilne
Komunikacja: Bluetooth 4.1, z kodekiem aptX
Pasmo przenoszenia (Hz): 15 - 25 000
Zniekształcenia (%): < 0,2
Czułość (dB/V): 101
Sterowanie + mikrofon: Tak
Konstrukcja: Zamknięta
Czas pracy: 12 godzin
Składanie: Tak
Futerał: Tak