Czarne słuchawki nauszne bezprzewodowe Audio-Technica ATH-AR5BT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 799,00 zł / szt. 999,00 zł
  • Oblicz

Słuchawki ATH-AR5BT zapewniają użytkownikowi wszystko to co najlepsze w świecie bezprzewodowych konstrukcji, ale bez poświęcania jakości dźwięku. Ta wokółuszna konstrukcja wyposażona jest w łączność bezprzewodową Bluetooth 4.1 i dzięki zaawansowanym, 45-milimetrowym przetwornikom oraz obsłudze kodeków Qualcomm® aptX, AAC i SBC gwarantuje niezwykle wysoką jakość dźwięku. To m.in. te rozwiązania pozwalają idealnie odwzorować nawet najdrobniejsze detale muzyki zapisanej w formatach wysokiej rozdzielczości.

 

Stylowe i nowoczesne

Słuchawki ATH-AR5BT są na wskroś nowoczesnym a przy tym miłym dla oka produktem, który może umilić czas na długie godziny.

 

Bezprzewodowa komunikacja słuchawek Audio-Technica ATH-AR5BT

Słuchawki Audio-Technica ATH-AR5BT zostały wyposażone w bezprzewodową łączność Bluetooth, dzięki której nie jesteś już niczym skrępowany. Najwyższą jakość dźwięku gwarantuje zastosowanie kodeków Qualcomm® aptX, AAC i SBC, dzięki którym nagrania brzmią tak samo dobrze jak przy połączeniu tradycyjnym przewodem.

 

Hi-res audio

Dla tych bardziej wymagających słuchawki Audio-Technica ATH-AR5BT są kompatybilne z plikami Hi-res audio przy tradycyjnym połączeniu kablowym. Należy zaznaczyć, że Hi-res audio zarezerwowane jest dla najlepszych konstrukcji dostępnych na rynku.

 

Składana konstrukcja

Składana, lekka konstrukcja słuchawek nausznych zapewne nie tylko doskonałą izolację od świata zewnętrznego lecz również zapewnia wygodę podczas podróży a bezpieczeństwo zapewnia dołączone do zestawu etui co w codziennym użytkowaniu jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem.

 

Elegancje i stylowe

ATH-AR5BT w unikatowy sposób łączą rozwiązania gwarantujące wygodę i naturalne brzmienie. Słuchawki są kompaktowe i wyróżniają się nowoczesną stylistyką. Wypełnione miękką pianką z pamięcią kołnierze zwiększają wygodę użytkowania i dodatkowo odizolowują użytkownika od dźwięków otoczenia. Wyjątkowy charakter modelu podkreśla także wyrafinowane, metaliczne wykończenie. Natomiast wbudowany mikrofon pojemnościowy umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności sięgania po telefon.

 

Słuchawki bezprzewodowe Audio-Technica ATH-AR5BT

 

Długi czas pracy

AR5BT wyposażone są we wbudowany akumulator, który po trwającym pięć godzin ładowaniu zapewnia energię na aż 30 godzin słuchania muzyki i niemal 1000 godzin w trybie czuwania.

 

Moduł NFC

Model Audio-Technica ATH-AR5BT zachwyca również swoją funkcjonalnością. Dzięki technologii NFC (Near Field Communication) nawiązywanie bezprzewodowego połączenia pomiędzy słuchawkami i źródłem dźwięku jest niezwykle proste i ogranicza się do zbliżenia obu urządzeń do siebie.

 

Dane techniczne:

Typ: Nauszne
Przeznaczenie: Uniwersalne
Impedancja (Ω): 39
Pasmo przenoszenia (Hz): 5 Hz - 40 000 Hz
Czułość (dB/V): 100dB/mW
Długość przewodu (m): 1,2m do smartfona; 1m kabel ładowania USB
Konstrukcja: Zamknięta
Złącze: USB
Transmisja: Bluetooth
Waga (kg): 0.242