Czarne słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Pioneer SE-C8TW

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pioneer
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 397,00 zł / szt. 499,00 zł
  • Oblicz

 

Autoryzowany sprzedawca marki Pioneer

W przypadku słuchawek bezprzewodowych przede wszystkim liczy się niewielka waga i wygoda użytkowania, a Pioneer C8 znakomicie spełnia ten parametry. Dodatkowo oferując dźwięk wysokiej jakości, z głębokim basem wytwarzanym przez przetworniki z magnesami wykonanymi z metali ziem rzadkich.

 

Długi czas pracy

Czas pracy wynoszący 3h dodatkowo wspomagany dołączonym etui, w którym można naładować słuchawki 2 razy daje nam łącznie 9h działania. Dostęp językowy do asystentów głosowych, obsługa systemu głosowego i sterowanie muzyką odbywa się za pomocą przycisków. C8 współpracuje z funkcją systemu Android, która odczytuje powiadomienia - funkcja dostępna tylko w słuchawkach Pioneer.

 

Świetna stylistyka

Różnica tkwi w szczegółach: jedyne w swoim rodzaju kształty lewej i prawej słuchawki, niewidoczne porty ładowania, silikonowe osłony ze strukturyzowaną powierzchnią dla lepszego chwytu oraz wskaźnik naładowania akumulatora LED na obudowie. Lekkie, praktyczne, uniwersalne... C8 są naprawdę całkowicie bezprzewodowe i oferują maksymalną swobodę.

 

Dane techniczne:

Pasmo przenoszenia: 4 - 22000 Hz
Przetwornik: 6 mm
Mikrofon: Tak
Transmisja: Bluetooth
Zasięg: 10 m
Kodeki: Bluetooth 4.2, profile A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Czas działania: 3h (możliwość doładowania z etui 2 razy)
Czas ładowania: 1h słuchawki, 3,5h etui
Waga: 12g