Czarne słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Pioneer SE-C8TW

Producent: Pioneer
 • 399,00 zł / szt. 499,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz

 

Autoryzowany sprzedawca marki Pioneer

 • Dodaj recenzję:
 • W przypadku słuchawek bezprzewodowych przede wszystkim liczy się niewielka waga i wygoda użytkowania, a Pioneer C8 znakomicie spełnia ten parametry. Dodatkowo oferując dźwięk wysokiej jakości, z głębokim basem wytwarzanym przez przetworniki z magnesami wykonanymi z metali ziem rzadkich.

   

  Długi czas pracy

  Czas pracy wynoszący 3h dodatkowo wspomagany dołączonym etui, w którym można naładować słuchawki 2 razy daje nam łącznie 9h działania. Dostęp językowy do asystentów głosowych, obsługa systemu głosowego i sterowanie muzyką odbywa się za pomocą przycisków. C8 współpracuje z funkcją systemu Android, która odczytuje powiadomienia - funkcja dostępna tylko w słuchawkach Pioneer.

   

  Świetna stylistyka

  Różnica tkwi w szczegółach: jedyne w swoim rodzaju kształty lewej i prawej słuchawki, niewidoczne porty ładowania, silikonowe osłony ze strukturyzowaną powierzchnią dla lepszego chwytu oraz wskaźnik naładowania akumulatora LED na obudowie. Lekkie, praktyczne, uniwersalne... C8 są naprawdę całkowicie bezprzewodowe i oferują maksymalną swobodę.

   

  Dane techniczne:

  Pasmo przenoszenia: 4 - 22000 Hz
  Przetwornik: 6 mm
  Mikrofon: Tak
  Transmisja: Bluetooth
  Zasięg: 10 m
  Kodeki: Bluetooth 4.2, profile A2DP, AVRCP, HFP, HSP
  Czas działania: 3h (możliwość doładowania z etui 2 razy)
  Czas ładowania: 1h słuchawki, 3,5h etui
  Waga: 12g