Czarne słuchawki bezprzewodowe z ANC Skullcandy Venue Wireless

Producent: Skullcandy
 • 549,00 zł / szt. 699,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Venue Wireless to słuchawki nauszne, korzystające z funkcji aktywnej redukcji szumu (ANC), która ma na celu wyeliminować dźwięki i hałasy z otoczenia. Można ją w każdej chwili włączyć i wyłączyć, dzięki czemu używając ich np. na ulicy, zwiększa się bezpieczeństwo osoby słuchającej. Zostały wykonane z wysokiej jakości, lekkich materiałów, a ich składana konstrukcja umożliwia łatwy transport i przechowywanie. Miękkie nauszniki dają komfort noszenia, a podbity gąbką pałąk pozwala na optymalną regulację.

   

  Skullcandy Venue Wireless - słuchawki z ANC

   

  Bezproblemowe połączenie

  Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Venue mają wbudowany transmiter Bluetooth, umożliwiający nawiązanie połączenia ze źródłem dźwięku w odległości do 10 metrów. Pozwala to na swobodne przemieszczanie się po mieszkaniu, ćwiczenia na siłowni czy inne aktywności bez konieczności noszenia ze sobą urządzenia źródłowego. Dzięki dołączonemu kablowi istnieje też możliwość podłączenia analogowego. Bardzo praktycznym dodatkiem jest wbudowany nadajnik Tile, który zlokalizuje słuchawki Skullcandy w przypadku ich zgubienia lub kradzieży.

   

  Długi czas pracy i szybkie ładowanie

  Słuchawki Skullcandy Venue zasila wbudowany akumulator. Gdy jest w pełni naładowany, powinien umożliwić do 24 godzin aktywnego użytkowania. Wyposażono go w funkcję szybkiego ładowania – Rapid Charge. Dzięki niej wystarczy zaledwie 10 minut ładowania, aby można było korzystać ze słuchawek przez pięć godzin. Użyte w słuchawkach przetworniki o średnicy 40 m oferują doskonałą słyszalność wszystkich tonów. Dlatego słuchawki nauszne Skullcandy Venue sprawdzą się praktycznie przy każdym gatunku muzyki.

   

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Nauszne
  Przetworniki: 40 mm
  Czas działania:
  do 24 godz.
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Zniekształcenia harmoniczne:
  <1% (1mW/500Hz)
  Skuteczność (1mW @ 1KHz pink noise):
  97.3dB

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Freeway OMT, polski autoryzowany dystrybutor marki Skullcandy