Czarne słuchawki bezprzewodowe dla dj'ów Pioneer DJ HDJ-X5BT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pioneer DJ
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 599,00 zł / szt.
  • Oblicz

Pioneer HDJ-X5BT to nowość w ofercie dj’skich słuchawek tej marki. Po zakończeniu miksowania, gdzie skorzystasz z połączenia przewodowego możesz zabrać je ze sobą w każde miejsce i cieszyć się muzyką bez kabli wykorzystując połączenie bezprzewodowe. Wbudowany wzmacniacz zapewni odpowiedni poziom dźwięku i wysoką jakość niezależnie od wbudowanego w telefon wzmacniacza - bezprzewodowy tryb dźwięku wsparto dodatkowo kodekiem Qualcomm apt-X w wersji Low Latency.

 

Solidne brzmienie

Czysty, mocny dźwięk o solidnej podstawie basowej zapewni Ci niesamowite wrażenia podczas odsłuchu. Dźwięk znany z dj’skich rozwiązań marki Pioneer zapewni Ci totalną rozrywkę i długie godziny spędzone z muzyką o niesamowitej dynamice.

 

Długi czas pracy

Ok. 20 godzin pracy oraz tylko 3h ładowania zapewnią Ci nieprzerwany odsłuch przez długi czas. Nie zapomniano też o wbudowanym mikrofonie, który pozwoli Ci dodatkowo prowadzić rozmowy. Zapewniono również wysokiej klasy wykonanie i solidne materiały, z których znane są rozwiązania miarki Pioneer DJ. Dzięki temu Twoje słuchawki wytrzymają praktycznie wszystko co zostało poparte wojskowym certyfikatem MIL, a dodatkowo Twoje uszy nie będą czuły się zmęczone nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
Przetworniki: 40 mm
Czas działania:
ok. 20 godzin
Czas ładowania:
ok. 3 godzin
Pasmo przenoszenia:
5 Hz – 30,000 Hz
Standard Bluetooth:
4.2
Kodeki:
SBC / AAC / Qualcomm® aptX™ / Qualcomm® aptX™ Low Latency
Impedancja:
32 Ω
Skuteczność:
104 dB

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 12 miesięcy
Dostawca: DSV sp. z o.o., polski autoryzowany dystrybutor marki Pioneer DJ