Czarne dokanałowe monitory odsłuchowe Mee Audio M6 PRO 2nd Generation

Producent: MEE Audio
 • 259,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Mee Audio M6 PRO drugiej generacji to ewolucja jednego z najciekawszych monitorów odsłuchowych dostępnych na naszym rynku. Szturmem podbiły muzyczny rynek i zdobyły rzeszę zadowolonych użytkowników zapewniając odsłuch sceniczny najwyższej jakości. Kolejna wersja przyniosła kilka poprawek i udoskonaleń oraz wprowadziła nowe kolory przetworników.

   

  Ulepszony dźwięk

  Podstawową zmianą jest wprowadzenie ulepszonego przetwornika i korekta jego strojenia tak, aby w paśmie powyżej 2000 Hz uzyskać lepszą średnicę oraz łagodniejsze wysokie tony. Wszystko to ma na celu zapewnienie jeszcze bardziej precyzyjnych warunków podczas występów scenicznych.

  Słuchawki są oczywiście w pełni odporne na działanie potu i wilgoci co nawet podczas największych scenicznych aktywności zapewni nam pewność działania i bezpieczeństwo. W zestawie znajdziemy również komplet gumek oraz pianki Comply. Na wyposażeniu są również 2 przewody – jeden bez dodatków i drugi z pilotem, i mikrofonem, z którego możemy korzystać na co dzień. Do słuchawek dołączono również etui, które pozwala zabezpieczyć słuchawki podczas transportu.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
  Połączenie: Przewodowe
  Odporne na pot:
  Tak
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Skuteczność: 100 dB
  Maksymalna moc wejściowa: 30 mW

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Mee Audio