Czarne dokanałowe monitory odsłuchowe Mee Audio M6 PRO 2nd Generation

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MEE Audio
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 259,00 zł / szt.
  • Oblicz

Mee Audio M6 PRO drugiej generacji to ewolucja jednego z najciekawszych monitorów odsłuchowych dostępnych na naszym rynku. Szturmem podbiły muzyczny rynek i zdobyły rzeszę zadowolonych użytkowników zapewniając odsłuch sceniczny najwyższej jakości. Kolejna wersja przyniosła kilka poprawek i udoskonaleń oraz wprowadziła nowe kolory przetworników.

 

Ulepszony dźwięk

Podstawową zmianą jest wprowadzenie ulepszonego przetwornika i korekta jego strojenia tak, aby w paśmie powyżej 2000 Hz uzyskać lepszą średnicę oraz łagodniejsze wysokie tony. Wszystko to ma na celu zapewnienie jeszcze bardziej precyzyjnych warunków podczas występów scenicznych.

Słuchawki są oczywiście w pełni odporne na działanie potu i wilgoci co nawet podczas największych scenicznych aktywności zapewni nam pewność działania i bezpieczeństwo. W zestawie znajdziemy również komplet gumek oraz pianki Comply. Na wyposażeniu są również 2 przewody – jeden bez dodatków i drugi z pilotem, i mikrofonem, z którego możemy korzystać na co dzień. Do słuchawek dołączono również etui, które pozwala zabezpieczyć słuchawki podczas transportu.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
Połączenie: Przewodowe
Odporne na pot:
Tak
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Skuteczność: 100 dB
Maksymalna moc wejściowa: 30 mW

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Polski dystrybutor marki Mee Audio