Czarne całkowicie bezprzewodowe słuchawki sportowe Jays m-Seven True Wireless

Producent: Jays
 • 599,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Jays m-Seven True Wireless to rozwinięcie sportowej linii M (Motion) o produkt całkowicie bezprzewodowy. Słuchawki te są zarówno poto, jak i wodoodporne w zakresie standardu IPX5, który pozwala nawet na ćwiczenie podczas deszczu.

   

  Pełna kontrola

  Obydwie słuchawki wyposażono w możliwość kontroli odtwarzanych utworów, regulację głośności czy sterowanie innymi funkcjonalnościami dostępnymi w modelu m-Seven. Słuchawki wspierają również coraz popularniejszych asystentów głosowych, dzięki którym polecenia możesz wydawać głosowo.

  Słuchawki wykonano z najwyższej klasy materiałów jak przystało na markę Jays. Zapewni Ci to komfort podczas użytkowania oraz wysoką trwałość słuchawek. Dołączone do zestawu gumki w 3 rozmiarach pozwolą Ci na idealne dopasowanie słuchawek do Twoich uszu.

   

  Bardzo długi czas pracy

  Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły na uzyskanie bardzo długiego czasu pracy słuchawek, który wynosi do 9,5h, a gdy zabraknie Ci prądu za pomocą etui doładujesz je o kolejne 38h - naładowanie słuchawek do pełna zajmuje tylko 1h!

  Jako technologię przesyłu dźwięku wybrano najnowszy bluetooth 5.0. Oczywiście słuchawki zestrojono w klasycznym, skandynawskim stylu dla słuchawek Jays.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Czas działania:
  Do 9,5 h (można doładować w etui o kolejne 38 h)
  Zasięg:
  Do 20 m
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20 000 Hz
  Transmisja:
  Bluetooth 5.0
  Czas ładowania:
  1 h słuchawki, 2,5 h etui

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Jays