Czarne całkowicie bezprzewodowe słuchawki Mee Audio X10 Truly Wireless

Producent: MEE Audio
 • 369,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Całkowicie bezprzewodowe słuchawki to już dzisiaj standard. Firma Mee Audio przygotowała również propozycję z tego segmentu dodatkowo oferując kilka ciekawych rozwiązań.

   

  W pełni sportowe

  Mee Audio X10 Truly Wireless to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Słuchawki są w pełni wodoodporne dzięki spełnieniu standardów certyfikatu IPX5, a zastosowane materiały gwarantują solidność i wysoką jakość wykonania, ale co najważniejsze komfort użytkowania podczas sportowych aktywności.

   

  Nowoczesne technologie

  Mee Audio X10 oferują nam najnowszy standard transmisji bluetooth 5.0, a także 4,5h odsłuchu na jednym ładowaniu. Dołączone etui ładujące pozwala na dodatkowe 18h godzin pracy. Słuchawki można obsługiwać z każdej strony - zarówno lewa jak i prawa słuchawka posiadają wbudowane przyciski.

  Słuchawki pozwalają na wykorzystanie asystentów głosowych. Ułatwiono również obsługę słuchawek - po włożeniu do etui słuchawki wyłączają się automatycznie, a po ich ponownym wyjęciu uruchamiają się ponownie. W prawej słuchawce dostępna jest również funkcja przepuszczania dźwięku z zewnątrz, kiedy musimy słyszeć co dzieje się wokół nas.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Przetworniki: 5 mm
  Czas działania:
  do 4,5 h (możliwość doładowania w etui o kolejne 18 h)
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Bluetooth: 5.0
  Kodeki:
  A2DP, HSP, HFP, AVRCP
  Waga:
  8 g (etui 51 g)

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Mee Audio