Cambridge Audio Yoyo S / jasno szary / głośnik bezprzewodowy

Producent: Cambridge Audio
 • 790,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz

Audio Center Poland | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

 • Dodaj recenzję:
 • (S) oznacza małe, zewnętrzne urządzenie, czyli dokładnie to czym jest głośnik mobilny Yoyo. Poza ciekawą tkaniną i wykonaniem, posiada szereg elementów wybranych w celu zapewnienia największej wydajności i wysokiej jakości dźwięku, które można uzyskać z głośnika tej wielkości.

  W Yoyo S mieszczą się dwa szerokopasmowe przetworniki, subwoofer oraz pasywny radiator basowy - to jest ten element, który widać w tylnej części głośnika i pozwala dostarczyć w pełni czuły i dokładny dźwięk niskich częstotliwości.

   

  Sterowanie gestami

  Dotykowy panel sterowania umożliwia również sterowanie za pomocą gestów. Możesz przesunąć dłonią wzdłuż panelu od lewej do prawej strony, aby zacząć odtwarzanie i od prawej do lewej aby zatrzymać muzykę bez naciskania przycisków.

   

  Powerbank i rozmowy

  Niezależnie od tego jak bardzo kochamy nasze smartfony, żywotność baterii często nas zawodzi. Dlatego też dodaliśmy złącze ładowania USB, więc nawet kiedy nie jesteś podłączony do sieci możesz doładować baterię w telefonie.

  Jeśli połączenie nadejdzie, gdy będziesz podłączony, możesz prowadzić rozmowę poprzez wbudowany mikrofon i cieszyć się jej wysoką jakością. A jeśli pomieszczenie będzie pełne ludzi... no cóż, mogą przyłączyć się do rozmowy.

   

  Długi czas pracy

  Głośnik może pracować 14-godzin na wbudowanej baterii. Tak więc potrzebujesz 14-godzinnej imprezy lub dwóch 7-godzinnych kolacji lub 7 dwugodzinnych filmów lub 14 jednogodzinnych sesji Zumby, zanim ponownie naładujesz baterię.

   

  Wyjątkowe materiały

  Chcieliśmy, aby głośniki Yoyo oferowały brytyjskie brzmienie w brytyjskim stylu, dlatego we współpracy ze światowej sławy tkaczami z zakładów Marton Mill, którzy wytwarzają wysokiej jakości tkaniny od 1991 roku, opakowaliśmy nasze głośniki w 100% wełnę czesankową.

   

  Szybkie połączenie

  Podłącz dowolne urządzenie Bluetooth, a jeśli urządzenie obsługuje technologię NFC, wystarczy dotknąć logo NFC na górnym panelu, aby się podłączyć.

  Urządzenia bez połączenia Bluetooth wciąż mogą korzystać z wysokiej jakości dźwięków Yoyo, dzięki zastosowaniu dołączonego kabla 3,5 mm.

  Adaptery wtykowe w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych są dołączonee do urządzenia, abyś mógł podróżować z głośnikiem po całym świecie.

   

  Dane techniczne:

  Przetworniki: Dwa przetworniki szerokopasmowe, subwoofer oraz pasywny radiator basowy
  Łączność: Bluetooth, NFC, 1 x 3,5mm Aux, 1 x ładowarka USB
  Funkcjonalność: Sterowanie gestami, zestaw głośnomówiący
  Wymiary (SxWxG): 246 x 128 x 67mm (9,68 x 5,04 x 2,64 cali)
  Waga: 1,2kg