Cambridge Audio Yoyo M / jasno szare / głośniki bezprzewodowe

Producent: Cambridge Audio
 • 1 390,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz

Audio Center Poland | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

 • Dodaj recenzję:
 • Nie da się ukryć, że głośniki Yoyo (M) zostały zaprojektowane przez specjalistów Hi-Fi. Jeden głośnik jest praktyczny i nie zajmuje dużo miejsca, ale z perspektywy dźwięku jest to kompromis. Muzyka została przygotowana do odsłuchu w stereo, a do tego są potrzebne dwa głośniki. Dlatego do świata przenośnych głośników bluetooth wprowadzamy głośniki Yoyo M.

  Każde opakowanie zawiera dwa głośniki, tak więc otrzymujesz 2 przetworniki szerokopasmowe oraz 2 subwoofery zapewniające dźwięk stereo wysokiej jakości.

   

  Sterowanie gestami

  Dotykowy panel sterowania dla każdego głośnika umożliwia również sterowanie za pomocą gestów. Możesz przesunąć dłonią wzdłuż panelu od lewej do prawej strony uruchamiając odtwarzanie i od prawej do lewej aby zatrzymać utwór bez naciskania przycisków.

   

  Duża funkcjonalność

  Niezależnie od tego jak bardzo kochamy nasze smartfony, żywotność baterii często nas zawodzi. Dlatego też dodaliśmy złącze ładowania USB, więc nawet kiedy nie jesteś podłączony do sieci możesz doładować baterię w telefonie.

   

  Długi czas pracy

  Para Yoyo M zapewnia funkcjonowanie przez pełne 24 godziny podczas odtwarzania dźwięku stereo.

  Chcieliśmy, aby głośniki Yoyo oferowały brytyjskie brzmienie w brytyjskim stylu, dlatego we współpracy ze światowej sławy tkaczami z zakładów Marton Mill, którzy wytwarzają wysokiej jakości tkaniny od 1991 roku, opakowaliśmy nasze głośniki w 100% wełnę czesankową.

   

  Mobilność

  Czasami nie zmieścisz wszystkiego w bagażu podręcznym, dlatego możesz rozdzielić zestaw głośników na dwie niezależnie funkcjonujące jednostki.

  Wbudowany mikrofon wysokiej jakości umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń za pomocą głośników. Jest przydatny do czatów grupowych i nie wymaga użycia rąk.

  Adaptery wtykowe w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych są załączone do urządzenia, abyś mógł podróżować z głośnikami po całym świecie.

  Wbudowany port USB umożliwia podłączenie i ładowanie smartfona lub innego urządzenia MP3, nawet wtedy gdy głośnik jest odłączony.

   

  Dane techniczne:

  Przetworniki: System głośników stereo, każdy głośnik z przetwornikiem szerokopasmowym oraz subwooferem
  Łączność: Dla każdego głośnika: Bluetooth, 1 x 3,5mm Aux, 1 x ładowarka USB
  Funkcjonalność: Sterowanie gestami, zestaw głośnomówiący
  Wymiary (SxWxG): 125 x 204 x 125mm / (4,92 x 8,03 x 4,92 cali)
  Waga: 3kg (1,5 kg na głośnik)