Całkowicie bezprzewodowe słuchawki wysokiej klasy RHA True Connect

Producent: RHA
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe RHA True Connect to stylowe i subtelne rozwiązanie, które rozszerzyło gamę produktów RHA o tego typu rozwiązanie. Nisko-profilowa obudowa oraz kompaktowy wymiar wyróżnia je na tle konkurencji.

   

  Wysoka jakość dźwięku

  Oczywiście nie zapomniano o dźwięku, który od zawsze w produktach marki RHA stoi na najwyższym poziomie. Klasyczne, brytyjskie strojenie pozwala delektować się każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem, a dźwięk jest przyjemny, precyzyjny i nie męczy podczas długotrwałych odsłuchów.

  Połączenie bezprzewodowe wsparto najnowszym kodekiem Bluetooth 5.0. Dzięki temu jakość przesyłanego dźwięku stoi na najwyższym poziomie, a jednocześnie zużycie baterii znacznie spada.

   

  Odporne na wodę

  Słuchawki bezprzewodowe True Connect spełniają standard IPX5, możesz więc korzystać z nich podczas treningu. Nie straszny im również deszcz czy zachlapanie.

  Oczywiście nie zapomniano o wygodnej obsłudze - wystarczy skorzysać z wbudowanych przycisków, aby wywołać konkretną funkcję. Słuchawki wspierają też asystentów głosowych.

  Słuchawki pracują przez 5 godzin, a dołączone etui pozwala na ich doładowanie o kolejne 20 h. Jak przystało na markę RHA otrzymujesz bogaty zestaw nakładek, wraz z piankami Comply, dzięki którym idealnie dopasujesz słuchawki do swoich uszu.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Czas pracy: ok. 5 godzin (możliwość doładowania w etui o 20 h)
  Czas ładowania:
  Szybkie ładowanie 15 minut do 50%, 1 godzina 40 minut do 100%
  Transmisja: Bluetooth 5.0
  Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  Waga:
  13 g
  W zestawie:
  Komplet wkładek silikonowych + pianki Comply, słuchawki, etui ładujące i przewód do ładowania

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 36 miesięcy
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki RHA