Całkowicie bezprzewodowe słuchawki sportowe JBL Under Armour Sport Wireless Flash

Producent: JBL
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Dodaj recenzję:
 • Przedstawiamy Państwu kolejny owoc niesamowitej współpracy marki JBL z firmą Under Armor, której wynikiem są całkowicie bezprzewodowe słuchawki sportowe JBL Under Armour Sport Wireless Flash. To połączenie wyjątkowych materiałów oraz nowoczesnych technologii, które mają zapewnić nam perfekcyjne wykończenie słuchawek, a także wyjątkowo wygodne i komfortowe użytkowanie podczas nawet najbardziej ekstremalnych sportów.

   

  Odporne na każde warunki

  Nie zapomniano również o wysokim standardzie odporności na pot oraz wodę – IPX7 – co pozwala pracować słuchawkom w naprawdę trudnych warunkach. Specjalne nakładki Sport Flex Fit zapewniają wygodę i komfort, ale także pełną stabilność w uchu.

   

  Nowoczesne technologie

  Nie możemy również pominąć bardzo ciekawych rozwiązań technologicznych, które zastosowano w tym modelu. Znajdziemy tu między innymi TalkThru i Ambient Aware, dzięki którym w razie potrzeby będziemy mogli komunikować się ze światem zewnętrznym bez wyciągania słuchawek z uszu. Nie zapomniano również o dźwięku, który został tak dostrojony, aby motywować nas przez cały czas trwania treningu.

  Czas pracy słuchawek po pełnym naładowaniu wynosi 5h, a dołączone etui ładujące pozwala go wydłużyć o kolejne 20h (4 doładowania).

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
  Połączenie: Bluetooth 4.1
  Odporne na pot i wodę:
  Tak (IPX7)
  Czas pracy: 5h, możliwość doładowania w etui (do 20 godzin)
  Czas ładowania: Słuchawki ok. 2h, etui ok. 2h
  Pasmo przenoszenia:
  20 Hz – 22 kHz
  Skuteczność: 113 dB
  W zestawie: kabel ładowania, wkładki douszne: nakładki S, M, L, wkładki skrzydełkowe Freebit 4, 5, 6

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki JBL