Bordowe słuchawki nauszne przewodowe Fresh'n Rebel Caps

Producent: Fresh 'n Rebel
 • 149,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Fresh'n Rebel Caps to bardzo świeży i ciekawy produkt pośród całej gamy słuchawek nausznych. Poza dynamicznym, basowym brzmieniem oferują nam mnóstwo wersji kolorystycznych, a także ciekawych dodatków jak np. "spiralny przewód" który nigdy się nie zaplącze. Dodatkowo słuchawki zapakowane są w bardzo ciekawy sposób przez co idealnie nadają się na gotowy prezent.

   

  Solidne rozwiązania

  Słuchawki Caps są lekkie i wytrzymałe. Wykonano je z solidnych materiałów, a same nausznice wykończono miękką, sztuczną skórą, która pozwoli Ci na nieprzerwany odsłuch ulubionej muzyki bez uczucia zmęczenia. Bogate brzmienie słuchawek oparto na dynamicznej koncepcji marki Fresh'n Rebel, które sprawdza się od wielu lat zarażając pozytywną energią swoich odbiorców.

  W razie potrzeby możesz złożyć swoje słuchawki i bez problemu zmieścić je w torbie czy plecaku, a dzięki solidnej konstrukcji nie ulegną żadnym uszkodzeniom. Na przewodzie znajdziesz również mikrofon i przycisk pozwalający na odbieranie rozmów, a kątowe wtyk na jego końcu pozwoli Ci na wygodne połączenie słuchawek z telefonem.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Nauszne
  Długość kabla: 1,2 m
  Złącze:
  Mini jack 3,5 mm
  Waga:
  122 g
  W zestawie:
  Odłączany przewód

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Fresh'n Rebel