Bordowe całkowicie bezprzewodowe słuchawki Skullcandy Sesh True Wireless

Producent: Skullcandy
 • 225,00 zł / szt. 259,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Sesh True Wireless poszerzają ofertę marki Skullcandy o kolejne całkowicie bezprzewodowe słuchawki z dołączonym etui ładującym. Nowoczesna forma oraz kompaktowy rozmiar pozwolą Ci komfortowo słuchać ulubionej muzyki.

  W modelu Sesh zastosowano standard ochrony IP55, któremu nie straszna jest woda, pot czy zabrudzenia. Dzięki temu możesz ze słuchawek korzystać zarówno na co dzień jak i podczas uprawiania wszelkich aktywności. Wyjątkowo lekka konstrukcja pozbawi Cię uczucia ciężkości słuchawek w uszach, a zastosowane gumki zapewnią pełny komfort.

  Dynamiczne brzmienie znane z produktów Skullcandy zapewni Ci niesamowite doznania brzmieniowe i pełny energii odsłuch ulubionych utworów. Słuchawki pracują w nowym standardzie Bluetooth 5.0, który zapewnia mniejsze zużycie energii oraz wyższą jakość dźwięku.

  Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon i możesz przez nie rozmawiać. Możesz również wyzwolić asystenta głosowego i wydawać komendy. Czas pracy słuchawek to ok. 3 godzin, a dołączone etui pozwala Ci na doładowanie o kolejne 7 dając łącznie 10 godzin pracy.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
  Połączenie: Bluetooth 5.0
  Czas pracy: do 3h (możliwość doładowania o kolejne 7h w etui ładującym)
  Pasmo przenoszenia:
  20 Hz – 20 kHz
  Przetwornik: 6 mm
  Skuteczność: 99-105 dB
  Waga: 10,6 g słuchawki, 59,5 g etui

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Skullcandy