Bluedio Ufo-U / czarne / słuchawki nauszne bezprzewodowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bluedio
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 339,00 zł / szt. 399,00 zł
  • Oblicz

Mozos | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Bezprzewodowe słuchawki z gatunku premium to przede wszystkim zobowiązanie do jednego: wysokiej jakości dźwięk, osiągnięty przez ekskluzywną technologię akustyczną PPS8 oraz wbudowany procesor DSP. Niesamowite 25 godzin żywotności baterii jest zapewnione przez najnowszą technologię Bluetooth 4.1 o niskim poborze mocy. Ponadto, UFO jest pięknie wykonany z najwyższej klasy materiałów: stop Al-Ti – gwarantuje długą żywotność urządzenia. Podsumowując model Bluedio U (UFO) określa na nowo poziom dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych.

 

Zaawansowana technologia

Dzięki naszej technologii PPS8, Bluedio U (UFO) sprawia, że muzyka brzmi jasno, szczegółowo i zrównoważenie. Pozwala na korzystanie z pełnego zakresu dźwięków. To proste. Włącz dźwięk 3D, a przestrzenność dźwięku da wrażenie, jakbyś znajdował się na sali koncertowej.

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku wielofunkcyjnego do odbierania / kończenia połączeń telefonicznych. Słuchawki wyposażone są w wysokiej jakości mikrofon. Miękkie poduszki uszne ze sztucznej skóry zapewniają komfort noszenia przez długi czas.

 

Solidne wykonanie

Zbudowane do końca z dbałością o najwyższą jakość każdego elementu.

UFO zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów ze stopów Al-Ti oraz wytrzymałych, lekkich stopów metali tak aby słuchawki były solidne i wytrzymałe przez wiele lat. Słuchawki są wyposażone w Bluetooth w wersji 4.1. Technologii o niskim poborze mocy dzięki temu akumulator litowo-jonowy zapewnia nawet do 25 godzin ciągłego odtwarzania muzyki, w trybie bezprzewodowym.

 

Dane techniczne:

Konstrukcja: nauszna, zamknięta
Średnica przetwornika: 50mm x 2, 20mm x 6
Pasmo przenoszenia: 5 - 25000 Hz
Impedancja: 32 Ohm
Czułość: 120 dB
Połączenie: bluetooth 4.1
Złącze: mini jack 3,5 mm
Czas ładowania: do 4H
Czas działania: do 25H