Bluedio TE / żółte / słuchawki dokanałowe sportowe bezprzewodowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bluedio
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 69,00 zł / szt.

Mozos | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Bluedio TE zostały stworzone by intensyfikować twoje muzyczne wrażenia podczas uprawiania sportu. Słuchawki TE to konstrukcja dokanałowa z systemem DSP aby maksymalnie odizolować Cię od hałasów zewnętrznych. Pozwala to skupić się na treningu w otoczeniu twojej ulubionej muzyki.

 

Lekki i ergonomiczny wygląd

Poruszaj się swobodnie podczas swojego treningu. Specjalna konstrukcja pozwala być spokojnym o prawidłową aplikację słuchawek nawet podczas najbardziej intensywnych ruchów. Lekka konstrukcja i zastosowana technologia bezprzewodowa gwarantuje ogromną wygodę, bez krępowania ruchów przez plątające się przewody.

 

Wygoda twoich uszu

Dla Bluedio niezwykle istotna jest wygoda i ergonomia. Zgodnie z tą zasadą model TE posiada uchwyty które dopasowują się do twoich uszu, dzięki czemu pozostają na swoim miejscu nawet podczas intensywnego treningu. Już nie musisz się martwić o wypadnięcie twoich sportowych słuchawek z uszu. Waga to raptem 16 gram!

 

Konstrukcja podwójnie wnękowa TE

Konstrukcja TE ma zastosowaną podwójną wnękę wewnątrz kanałową. Pozwala to zmniejszyć ilość rezonansów dźwiękowych by zoptymalizować między innymi charakterystykę bassu. Zbalansowany dźwięk Bluedio TE powoduje że słyszysz wszystkie częstotliwości jasno i wyraźnie.

 

Technologia Bluetooth 4.1

TE wykorzystuje najnowszy układ Bluetooth 4.1, który zapewnia szybsze i stabilniejsze połączenie z twoim urządzeniem. Moduł w tej wersji gwarantuje też niższe zużycie energii co przekłada się na jeszcze dłuższą pracę na baterii (około 4 godzin). Nie zabraknie twojej ulubionej muzyki w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Wielofunkcyjny pilot i płaski przewód

Pilot w Bluedio TE jest bardzo intuicyjny. Możesz w dowolnym momencie zmienić utwór, poziom głośności czy wykonać połączenie telefoniczne. Posiada wbudowany mikrofon dzięki temu możesz odbierać rozmowy bez odrywania się od treningu. W TE zastosowano płaski przewód minimalizując problemy plątania.

Bluedio TE jest odporny na pot i wilgoć. Nie musisz się martwić o ich uszkodzenie podczas treningu!

 

Dane techniczne:

Konstrukcja: dokanałowa, zamknięta
Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
Waga: 16g
Zasięg: do 10m
Połączenie: bluetooth 4.1
Czas ładowania: do 2H
Czas działania: do 4H