Słuchawki true wireless - ranking najciekawszych modeli

10-01-2020

Całkowicie bezprzewodowe słuchawki bezapelacyjnie zrewolucjonizowały rynek produktów mobilnych. Całkowity brak przewodów zapewnił niezrównany komfort użytkowania, lekką wagę produktów oraz wyjątkową mobilność.

W zestawie ze słuchawkami True Wireless znajdziemy zawsze etui ładujące, które podczas przerwy w odsłuchu pozwoli uzupełnić nam baterię w słuchawkach oraz bezpiecznie przechować słuchawki. Czas pracy zależy od konstrukcji słuchawek oraz zastosowanego akumulatora.

Warto również zwrócić uwagę na możliwość wykorzystania większości produktów jako zestaw głośnomówiący, w którym wykorzystujemy wyłącznie prawą słuchawkę - podczas rozmowy słuchawki przełączają się w tryb mono. Po zakończeniu rozmowy ponownie zaczynają grać obydwie słuchawki.

Aby ułatwić Państwu wybór z coraz większej gamy produktów, poniżej przedstawiamy, krótki ranking słuchawek bezprzewodowych true wireless, wraz z opisem największych atutów danego produktu.

 

Skullcandy Sesh True Wireless - całkowicie bezprzewodowe słuchawki

Skullcandy Sesh True Wireless - kliknij i sprawdź

Słuchawki Sesh wyróżniają się przede wszystkim swoją lekkością - waga słuchawki wynosi tylko 10,6 g. Słuchawki zamkniętą w bardzo zgrabnej obudowie, dzięki czemu idealnie dopasują się do każdego ucha. Słuchawki wykorzystują najnowszy kodek Bluetooth 5.0. Czas pracy na baterii wynosi 3 h, a etui pozwala je doładować o kolejne 7 h.

Główne zalety:

✅ ultra-lekka konstrukcja

✅ mała obudowa

✅ Bluetooth 5.0

✅ rozmowa przez lewą lub dwie słuchawki

 

Skullcandy Indy True Wireless - sportowe słuchawki całkowice bezprzewodowe

Skullcandy Indy True Wireless - kliknij i sprawdź

Model Indy zbudowano wzorując się na stylistyce słuchawek Air Pods - posiadają dodatkowe "pałąki" na dole słuchawki. Nie jest to jednak jedynie rozwiązanie poprawiające wygląd. Wewnątrz umieszczono rozbudowane anteny, które zapewniają stabilną i pewną transmisję. Słuchawki wyposażono również w dodatkowy wspornik na krawędzi, który przytrzymuje słuchawkę w uchu. Słuchawki są również odporne na pot.

Główne zalety:

✅ ultra-lekka konstrukcja

✅ IP55

✅ wspornik mocujący

✅ rozmowa w trybie stereo

 

JBL Tune 220 TWS - douszne słuchawki true wireless

JBL Tune 220 TWS - kliknij i sprawdź

JBL Tune 220 TWS nie ukrywa swojego podobieństwa do słuchawek Apple AirPods, oferując przy tym znacznie lepszy dźwięk. Te douszne słuchawki True Wireless dzięki takiej konstrukcji zapewniają komfort i wygodę użytkowania oraz pozwalają używać ich osobom, które mają problemy przy korzystaniu z konstrukcji dokanałowych. W słuchawkach wykorzystano najnowszy standard Bluetooth 5.0. Słuchawki działają 3 godziny na jednym ładowaniu.

Główne zalety:

✅ douszna konstrukcja

✅ Bluetooth 5.0

✅ 4 kolory do wyboru

✅ rozmowa w trybie stereo

 

Pioneer SE-C8TW - słuchawki true wireless

Pioneer SE-C8TW - kliknij i sprawdź

Pioneer SE-C8TW to jedne z pierwszych konstrukcji całkowicie bezprzewodowych. Ciekawy design w połączeniu z dynamicznym brzmieniem marki Pioneer gwarantuje nam niezwykłe doznania dźwiękowe. Duży zakres obsługiwanych częstotliwości zapewniają 6 mm przetworniki napędzane neodymowymi magnesami.

Główne zalety:

✅ ciekawy design

✅ dynamiczne brzmienie

 

Mee Audio X10 Truly Wireless - całkowicie bezprzewodowe

Mee Audio X10 Truly Wireless - kliknij i sprawdź

X10 Truly Wireless to propozycja od producenta, który coraz śmielej radzi sobie na naszym rynku. Mee Audio przygotowało całkowicie bezprzewodowe słuchawki z myślą o sporcie - IPX5 i zastosowane materiały ze sportowych linii - co nie zmienia faktu, iż ze słuchawek można również korzystać na co dzień. Świetne brzmienie z lekko podkręconym basem, to cecha charakterystyczna tego produktu. Słuchawki pracują w standardzie BT 5.0 i zapewniają 4,5 h pracy na jednym ładowaniu.

Główne zalety:

✅ komfortowe materiały

✅ IPX5

✅ Bluetooth 5.0

 

JBL Tune 120 TWS - słuchawki bezprzewodowe bez kabli

JBL Tune 120 TWS - kliknij i sprawdź

JBL Tune 120 TWS to drugie słuchawki całkowicie bezprzewodowe w linii Tune. Jest to jednak konstrukcja dokanałowa. Słuchawki zapewniają nam solidną dawkę dźwięków w stylu marki JBL wspartych technologią Pure Bass. Słuchawki pracują na jednym ładowaniu 4 h.

Główne zalety:

✅ dynamiczne brzmienie

✅ technologia Pure Bass

✅ 4 h pracy na jednym ładowaniu

 

JBL Endurance Peak - sportowe słuchawki bez kabli

JBL Endurance Peak - kliknij i sprawdź

JBL Endurance Peak należy do sportowej serii Endurance przygotowanej z myślą o najbardziej aktywnych osobach. Przyjemne materiały, dotykowe sterowanie oraz dodatkowy pałąk, który utrzymuje słuchawki na miejscu podczas nawet najbardziej ekstremalnych ćwiczeń to podstawowe atuty tego produktu. 4 h godziny pracy i możliwość doładowania słuchawek w etui o kolejne 24 h to niewątpliwie kolejny atut.

Główne zalety:

✅ komfort użytkowania

✅ pałąk trzymający słuchawki za uszami

✅ etui umożliwia doładowanie słuchawek o 24 h

 

JBL Free X - poczuj wolność słuchawki bezprzewodowe true wireless

JBL Free X - kliknij i sprawdź

JBL Free X to pierwszy model słuchawek true wireless, który pojawił się w ofercie marki JBL i zdobył rzeszę zadowolonych klientów. Dynamiczne brzmienie, charakterystyczne dla marki JBL gwarantuje mnóstwo doznań podczas odsłuchu ulubionych utworów. W komplecie otrzymujemy 3 rodzaje nakładek oraz dodatkowe nakładki silikonowe, które pozwalają pewnie zamocować słuchawki w uszach.

Główne zalety:

✅ dynamiczne brzmienie

✅ silikonowe nakładki

 

Pioneer SE-E8TW - sportowe słuchawki true wireless

Pioneer SE-E8TW - kliknij i sprawdź

Pioneer SE-E8TW to typowo sportowe rozwiązanie od Pioneer'a. Komfortowe materiały oraz dodatkowy wspornik mocujący słuchawki w uszach zapewnia wygodę użytkowania podczas dowolnego treningu. Wysoka dynamika pochodzi od 6 mm przetworników z neodymowym napędem.

Główne zalety:

✅ wspornik mocujący

✅ neodymowe magnesy

 

RHA True Connect - wysokiej klasy słuchawki całkowicie bezprzewodowe

RHA True Connect - kliknij i sprawdź

Produkty RHA to niewątpliwie jedne z najlepiej brzmiących słuchawek dostępnych na naszym rynku. Nie inaczej jest z modelem True Connect, który gra wyśmienicie. Jeśli dołączymy do tego bogaty zestawy akcesoriów i nakładek, szybkie ładowanie połączone z 5 h czasem pracy na jednym ładowaniu, kodek Bluetooth 5.0 oraz 3 lata gwarancji otrzymamy wyjątkowy produkt dla fanów dobrze brzmiącej muzyki, niezależnie od jej stylu.

Główne zalety:

✅ 3 lata gwarancji

✅ bogaty zestaw akcesoriów

✅ Bluetooth 5.0

✅ szybkie ładowanie i 5 h pracy na jednym ładowaniu

✅ wysoka jakość dźwięku

 

Jays m-Seven - słuchawki true wireless

Jays m-Seven - kliknij i sprawdź

Marka Jays to znany i lubiany skandynawski producent słuchawek. Również jego nie mogło zabraknąć na rynku słuchawek całkowicie bezprzewodowych. Jays m-Seven to ciekawy i innowacyjny produkt, którego czas pracy jest aktualnie najdłuższy pośród tego typu rozwiązań. Oczywiście zastosowano najnowszy kodek do transmisji w wersji 5.0. Całość wykonano w standardzie IPX5, można więc używać ich podczas treningu.

Główne zalety:

✅ czas pracy 9,5 h na jednym ładowaniu

✅ Bluetooth 5.0

✅ IPX5

 

Kygo E7/900 - dokanałowe słuchawki całkowicie bezprzewodowe

Kygo E7/900 - kliknij i sprawdź

Słuchawki Kygo cechuje niewątpliwie jedno z najciekawszych i najbardziej dynamicznych brzmień. Słuchawki przygotowano we współpracy ze znanym muzycznym producentem. Słuchawki posiadają również certyfikat IPX7 oraz dodatkowe pałąki, które idealnie sprawdzą się podczas treningu. Komunikację oparto o BT 5.0, a czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 3,5 h.

Główne zalety:

✅ IPX7

✅ pianki Comply w zestawie

✅ pałąki mocujące

✅ Bluetooth 5.0

 

JBL Undear Armour Sport Wireless Flash - zaawansowane słuchawki bezprzewodowe

JBL Under Armour Sport Wireless Flash - kliknij i sprawdź

JBL Sport Wireless Flash to niesamowita sportowa konstrukcja wykonana we współpracy ze znanym sportowym brandem Under Armour. Dzięki takiej współpracy słuchawki wykonano z bardzo komfortowych i solidnych materiałów, aby zmaksymalizować poziom treningu. Słuchawki posiadają pałąki mocujące Freebit i spełniają normę IPX7. Czas pracy wynosi 5 h na jednym ładowaniu.

Główne zalety:

✅ zastosowane materiały

✅ jakość wykonania

✅ IPX7

✅ mocowanie Freebit

 

Monster iSport Airlink BT - stylowe słuchawki sportowe bez kabli

Monster iSport Airlink BT - kliknij i sprawdź

Monster iSport Airlink BT to jedna z najmniejszych słuchawek sportowych dostępnych na rynku. Słuchawki są bardzo kompaktowe, dzięki czemu idealnie wpasowują się w każde ucho. Wykończenie słuchawek oraz etui jest dość niestandardowe i może się podobać. 4 h godziny pracy oraz solidne, basowe brzmienie produktów Monster umili każdy z Twoich treningów.

Główne zalety:

✅ ciekawa stylistyka

✅ basowe brzmienie

 

Sennheiser Momentum True Wireless - wysokiej klasy słuchawki bez kabli

Sennheiser Momentum True Wireless - kliknij i sprawdź

Produkt marki Sennheiser to zdecydowanie najlepiej brzmiące słuchawki tego typu. Momentum True Wireless gwarantują najwyższą jakość dźwięku oraz wysoką jakość wykonania. Bluetooth 5.0 wsparty kodekiem apt-X zapewnia najwyższą jakość dźwięku. Słuchawki na jednym ładowaniu pracują przez 4 h. Dodatkowo słuchawki posiadają aplikację Smart Control, która pozwala zarządzać słuchawkami oraz konfigurować je do własnych upodobań.

Główne zalety:

✅ wysoka jakość dźwięku

✅ Bluetooth 5.0 z apt-X

✅ aplikacja sterująca