Dzień Kobiet - pomysł na prezent

28-02-2018

Wybranie prezentu z okazji Dnia Kobiet często sprawia Panom wiele problemów.

Prezent powinien sprawiać przyjemność obdarowywanej osobie, trzeba więc chwilę się zastanowić, co będzie dobrym wyborem.

Proponujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest połączenie przyjemności ze słuchania muzyki ze stylowymi, modnymi i niedrogimi słuchawkami.

Poniżej prezentujemy wybrane przez naszych specjalistów produkty, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla naszych pięknych Pań.

Dla ułatwienia podzieliliśmy propozycje na różne przedziały cenowe.

 

Przedział do 100zł:

W przedziale cenowym do 100zł znajdziemy kilka interesujących propozycji.

Zestawienie rozpoczynamy od wyjątkowych i pomysłowych produktów marki WRAPS z podstawowej linii Classic. W cenie 99zł otrzymujemy słuchawki dokanałowe, które ze względu na opatentowany sposób noszenia nigdy nie zginą naszym drogim Paniom na dnie torebki, a przy tym będą doskonałym dodatkiem do ich stroju - dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Cóż bardziej odpowiedniego, niż połączenie pięknej ozdoby z przyjemnością słuchania muzyki ;).

 

Wraps - sposób noszenia

 

Kolejnym produktem z kategorii słuchawek dokanałowych, na który warto zwrócić uwagę są słuchawki legendarnej polskiej marki Unitra. Model SD-10 dostępny w dwóch kolorach lub SD-20, z wyjątkową drewnianą obudową na pewno zrobi wrażenie, a dodatkowo otrzymamy mikrofon do prowadzenia rozmów i przycisk do ich odbierania.

Przedział do 100zł zamykamy kolejnym produktem kosztującym dokładnie 99zł. RHA MA390 to nie tylko piękna aluminiowa obudowa, ale również wyjątkowy dźwięk. W tych słuchawkach znajdziemy dodatkowo na wyposażeniu pilot z mikrofonem pozwalającym nam na odbieranie rozmów.

 

RHA MA390

 

Przedział 100 - 200zł:

Nie możemy oczywiście nie nawiązać do pierwszego przedziału i otworzyć go ponownie słuchawkami WRAPS. W cenie 119zł otrzymujemy bowiem dostęp do linii Talk - wyposażonej w pilota z mikrofonem, z której śmiało przechodzimy do serii Natural lub Limited zawierającej dużo bardziej efektowne i ciekawe wykończenia. Słuchawki marki WRAPS to #muzazawszeprzytobie ;)

Kolejnym interesującym wyborem o bardzo ładnym, metalicznym wykończeniu są słuchawki marki Beyerdynamic. Model Byron sprawdzi się idealnie dla najbardziej wymagających słuchaczek - oferując wysokiej klasy brzmienie, za bardzo rozsądne pieniądze.

 

Beyerdynamic Byron

 

Pojawiają się tu również pierwsze rozwiązania bezprzewodowe (bluetooth).

Rozpoczniemy od marki Skullcandy i słuchawek dokanałowych JIB 2 BT. Model ten dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Dla bardziej zaawansowanych i aktywnych użytkowniczek polecamy model Ink'D Wireless (również od Skullcandy), który podczas aktywności sportowej zapewni nam większy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

 

Skullcandy Ink'd - słuchawki z pałąkiem

 

Kolejnym producentem, który oferuje nam rozwiązania bezprzewodowe jest Pioneer. Szczególnie warto spojrzeć na sportowe modele tej marki.

Model SE-CL5BT dostępny w kilku wersjach kolorystycznych będzie wyjątkowym prezentem dla aktywnych Pań. Wysoka jakość dźwięku i wykonania produktów tej marki pozwoli przez długi czas cieszyć się zakupionymi słuchawkami.

Następnym przystankiem przy którym się zatrzymamy będą produkty marki Monster. Wyjątkowa dbałość o szczegóły, wysoka jakość wykonania zapewnią długie i bezproblemowe użytkowanie zakupionych słuchawek. Jeżeli Twoja wybranka lubi uprawiać sport i to nawet ten najbardziej ekstremalny to słuchawki iSport Achieve BT sprawdzą się idealnie (promocja - 349zł / 195zł). Dodatkowym atutem będzie również bardzo ciekawe mocowanie słuchawek w uchu - dzięki temu nawet podczas najbardziej skomplikowanej aktywności pozostaną na swoim miejscu.

 

Monster Achieve BT - sportowe słuchawki bluetooth

 

W przypadku, jeżeli obdarowywana przez nas Kobieta nie lubi słuchawek dokanałowych to w założonym budżecie proponujemy modele nauszne. Na pierwszy ogień proponujemy słuchawki przewodowe marki Pioneer SE-MJ722T z pilotem i mikrofonem. Jest to najlepsze rozwiązanie dla Pań lubiących muzykę dynamiczną i głośniejszą.

Następną propozycją jest model T450BT marki JBL - słuchawki bezprzewodowe, które plasują się na najwyższych miejscach w rankingach popularności.

 

Przedział 200 - 400zł:

W tym przedziale mamy zdecydowanie więcej produktów do dyspozycji - postaramy się jednak przybliżyć Państwu najciekawsze słuchawki.

W przypadku słuchawek dokanałowych bezprzewodowych warto zacząć od przyjrzenia się modelowi A-Six marki Jays, która ugruntowała się już całkiem solidnie na naszym rynku oferując produkty wysokiej klasy - zarówno dźwiękiem jak i jakością wykonania. Jest to pierwszy model bezprzewodowy tego producenta, który właśnie zadebiutował na naszym rynku. Trzy ekskluzywne wykończenia i zastosowane do produkcji materiały plasują ten produkt wśród czołówki słuchawek BT, dodatkowo zapewniając wyjątkową lekkość produktu.

 

Jays A-Six

 

Kolejną ciekawą alternatywą i dodatkowo w pełni sportową są słuchawki Pioneer SE-E7BT. Trzy sposoby mocowania zapewniają niezwykły komfort użytkowania, oferując przy tym długi czas pracy oraz wysoką jakość wykonania.

Warto również zwrócić uwagę na przewodowe słuchawki marki Final Audio - linię 3000. Cechują się one nieskazitelnym brzmieniem, a dodatkowo są nie tylko projektowane w Japonii, ale również na miejscu wykonywane i jako jedne z niewielu mogą pochwalić się prawdziwie pełnym Japońskim rodowodem.

Również w tym przedziale znajdziemy kilka interesujących słuchawek nausznych.

Pierwszym z nich, którym warto się zainteresować jest przewodowy model marki Pioneer SE-MS5T. Ciekawy design, nawiązujący do rozwiązań retro, a także bardzo dynamiczny dźwięk zapewni nam wiele miłych chwil w towarzystwie ulubionej muzyki. Słuchawki posiadają też mikrofon z pilotem na kablu co pozwoli nam bezproblemowo prowadzić rozmowy.

 

Pioneer SE-MS5T

 

I na koniec mamy dwie interesujące propozycje w wersji BT (bezprzewodowej): Skullcandy Grind Wireless - wyjątkowo zgrabne, dostępne w kilku bardzo ciekawych wykończeniach oraz model E45BT marki JBL oferowany w kilku wariantach kolorystycznych. Obydwa pochodzą zza oceanu i prezentują nam prawdziwie amerykańskie brzmienie. Można powiedzieć o nich: słuchawki basowe ;)

Jeżeli dysponują Państwo większym budżetem niż założone przez nas przedziały cenowe warto również zwrócić uwagę na rozwiązania marki B&O Play (Bang & Olufsen) oraz produkty firmy Beats, które cechują się najwyższą jakością wykonania, bardzo ciekawym designem oraz dźwiękiem na znacznie wyższym poziomie.

 

B&O Play H5 różowe

 

Podsumowanie:

Powyższe propozycje są naszymi sugestiami i zwracają uwagę na różne ciekawe właściwości: wygląd, zastosowanie i rozwiązania technologiczne (jak słuchawki bezprzewodowe, sportowe czy słuchawki WRAPS, które są zarówno ozdobą i dodatkiem do ubioru).

Jeżeli powyższe propozycje okażą się dla Państwa niewystarczające zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie online, a osoby z najbliższej okolicy zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu stacjonarnego, w którym będziemy mogli Państwu pomóc w wyborze odpowiedniego prezentu i zaprezentować poszczególne rozwiązania.

I to by było na tyle. Mamy nadzieję, że nasz krótki poradnik choć odrobinę przybliżył Państwu poszczególne rozwiązania i pomoże w wyborze wymarzonych słuchawek dla Państwa wybranek.

Oczywiście w razie pytań służymy Państwu pomocą pod nr. telefonu 71 780 26 81 lub drogą mailową - sklep@headbeat.pl