CES 2020: Quantum pierwsza seria gamingowa od JBL

09-01-2020

JBL Quantum to pierwsza seria gamingowych produktów przygotowana z myślą o graczach przez markę JBL. Na targach CES 2020 zaprezentowano właśnie wszystkie produkty, na które składa się 7 modeli słuchawek (przewodowe oraz bezprzewodowe), a także głośniki komputerowe.

Warto zapoznać się z pełną ofertą produktów, które wprowadzają ciekawe i innowacyjne rozwiązania, a ich design totalnie wyczerpuje gamingowe trendy. W połączeniu z dynamicznym, amerykańskim brzmieniem produktów tej marki spodziewać możemy się wyjątkowych produktów, które w połączeniu z partyjką ulubionej strzelanki zapewnią nam nieprzerwane godziny zabawy!

 

W serii JBL Quantum pojawią się następujące modele:

 

JBL Quantum 100, 200, 300 - gamingowe słuchawki

 

JBL Quantum 100, 200 i 300 będą modelami z tzw. entry-level. Wszystkie wyposażone są w mikrofon i nie posiadają podświetlenia.

 

JBL Quantum 400, 600, 800 - zaawansowane słuchawki dla graczy

 

Kolejnymi modelami będą słuchawki o oznaczeniu 400, 600 i najbardziej zaawansowane 800. Poza podświetleniem, które widoczne jest na pierwszy rzut oka otrzymujemy kolejne rozwiązania w postaci bardziej zaawansowanych mikrofonów, obsługi za pomocą dodatkowego oprogramowania w modelu 800, który posiadać również ma redukcję szumów.

 

JBL Quantum One - topowe słuchawki gamingowe z DSP

 

Model Quantum One to zwieńczenie linii Quantum, które posiada najbardziej zaawansowane funkcje. Dźwięk 360, procesor DSP oraz zaawansowane oprogramowanie, które pozwoli dopasować słuchawki do Twoich upodobań. Dodatkowe funkcje redukcji hałasów i szumów w mikrofonie to tylko mały dodatek. Słuchawki mogą pracować podłączone przewodem, a także bezprzewodowo!

 

JBL Quantum Duo - głośniki komputerowe dla graczy

 

Na sam koniec pozostały nam głośniki JBL Quantum Duo, które dopełniają linię Quantum swoim designem oraz gamingowym charakterem.

Na premierę i pełną specyfikację musimy jeszcze chwilę zaczekać, ale póki co zapowiada się nam łakomy kąsek.