CES 2020: bezprzewodowe nowości od Klipsch

10-01-2020

Klipsch jak do tej pory zdaje się być odrobinkę niedocenionym producentem słuchawek, choć w dużym sprzęcie audio radzi sobie ponadprzeciętnie to segment produktów mobilnych pozostaje lekko w cieniu. Warto jednak zainteresować się ich bezprzewodowymi rozwiązaniami, a szczególnie tymi, które pojawią się w tym roku, bo mogą sporo namieszać na naszym rynku! Część z nich, świeżo z targów CES 2020 przedstawiamy poniżej.

Również w naszej ofercie wkrótce pojawi się kilka ciekawych, nowych produktów - obserwujcie nas cały czas i zaglądajcie do działu nowości oraz na naszego fanpage'a na facebook'u!

 

Klipsch T10 True Wireless słuchawki całkowicie bezprzewodowe

 

Klipsch T10 True Wireless

Model T10 to topowe rozwiązanie wśród dokanałowych produktów marki Klipsch zaprezentowane w tym roku na targach CES. To co każdy z nas na pierwszy rzut oka na pewno zauważy to wyjątkowy design tych bezprzewodowych słuchawek. Wyjątkowy case z wbudowanym akumulatorem oraz bardzo ciekawa forma samych słuchawek wyróżnia je na pewno na tle innych produktów. We wnętrzu zastosowano przetworniki armaturowe o bardzo dynamicznym i klarownym brzmieniu, którym cechują się wszystkie produkty tej marki. Słuchawki wyposażono również w aktywną redukcję szumów opartą o dwa mikrofony pomiarowe. Słuchawki na jednym ładowaniu będą pracować aż 6 godzin z włączonym ANC. W słuchawkach umieszczono również ciekawy system sterowania za pomocą ruchów głowy. Warto również zaznaczyć, że słuchawki wykonano w 95% z materiałów podlegających ponownemu przetworzeniu. Jest więc też eco :).

 

Klipsch T5 True Wireless słuchawki bezprzewodowe z ANC i ładowaniem bezprzewodowym

 

Klipsch T5 True Wireless ANC

Model T5 True Wireless ANC to kolejne wyjątkowe rozwiązanie, które pojawi się w roku 2020. Dokanałowe słuchawki bezprzewodowe, a szczególnie całkowicie bezprzewodowe z ANC to nadal dość mały segment rynku. Do puli produktów tego typu dołączy model T5, który zaoferuje, aż 6 godzin pracy z włączonym ANC. Redukcja działa w oparciu o dwa mikrofony pomiarowe. Warto również zwrócić uwagę na wyjątkowo mały rozmiar słuchawek. Ciekawym dodatkiem jest również etui przypominające zapalniczkę posiadające złącze USB-C do ładowania oraz możliwość ładowania bezprzewodowego Qi!

Cała linia T5 łącznie z poniższymi modelami zyska aplikację, która pozwoli na wykorzystanie wszystkich funkcji słuchawek w wygodny sposób, a także pozwoli dopasować brzmienie do własnych upodobań.

 

Klipsch T5 True Wireless Sport sportowe słuchawki całkowicie bezprzewodowe

 

Klipsch T5 True Wireless Sport

Model z dopiskiem sport zyskuje dodatkowe mocowanie w małżowinie oraz zupełnie inne materiały odporne na pot i zachlapania, które jednocześnie gwarantują odpowiedni komfort. Słuchawki będą pracować do 8h na jednym ładowaniu, a case będzie można naładować bezprzewodowo w standardzie Qi lub za pomocą nowoczesnego złącza USB-C. Warto również zwrócić uwagę na tryb "transparency", który pozwoli zachować kontakt ze światem zewnętrznym oraz 4 mikrofony do prowadzenia rozmów, które nawet podczas najbardziej zaawansowanych ćwiczeń pozwolą na bezproblemowy kontakt z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi.

 

Klipsch T5 True Wireless słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym

 

Klipsch T5 True Wireless II

Model T5 z dopiskiem II na końcu to następca modelu T5 i jednocześnie najprostszy model (choć nadal bogaty w funkcjonalności) w tej linii. Słuchawki pracują 8 godzin na jednym ładowaniu. Posiadają również certyfikat IP67 - taki jak w modelu sport. Nie posiadają jednak bezprzewodowego ładowania etui. Co jednak ciekawe w podstawowym modelu zastosowano również zaawansowane mikrofony z wyższego modelu.

 

Klipsch Over Ear ANC słuchawki wokółuszne z redukcją szumów

 

Klipsch Over Ear ANC

Nie mogło również zabraknąć nowego modelu z linii słuchawek wokółusznych. Wyposażono je również w bardzo ciekawe funkcje - zaczynając od aktywnej redukcji szumów i hałasu, a kończąc na pokrowcu ładującym Flightcase, które podłączamy do ładowarki za pomocą złącza USB-C. Mamy również "transparency mode" oraz 30 godzin pracy na jednym ładowaniu. Całość wsparto standardem Bluetooth 5.0, który ma również posiadać dodatkowy kodek aptX HD od Qualcomm.

 

Klipsch McLaren linia słuchawek stworzona we współpracy z zespołem F1

 

Klipsch x McLaren

I na koniec mały smaczek. Klipsch zapowiedział współpracę z zespołem F1 McLaren, dzięki której pojawią się specjalne limitowane wersje produktów w stylizacji nawiązującej do tego zespołu. Pojawi się "papaya orange" i dużo carbonu.

Warto więc śledzić tego producenta, ponieważ w przyszłym roku może nam sporo namieszać na rynku słuchawek.