Black Friday - sprawdź nasze promocyjne ceny!

20-11-2018

Również w naszym sklepie nie mogło zabraknąć promocji przygotowanych na Black Friday. Tradycja czarnego piątku na stałe zakorzeniła się już w naszym kraju i z każdym rokiem coraz bardziej zwracamy na niego uwagę wyszukując co ciekawsze promocje przygotowane przez sprzedawców.

U nas Black Friday trwa przez cały weekend! Promocje aktywne będą od najbliższego piątku i potrwają do poniedziałku (23.11.2018 - 26.11.2018).

Już dzisiaj w poniższym wpisie znajdziecie przygotowane przez nas "czarne" okazje wraz z cenami w jakich produkty będą dostępne. Możecie się z nimi zapoznać, a jeśli coś przykuje Waszą uwagę - zapraszamy w piątek na zakupy! :)

Ilość produktów w promocji jest ograniczona.

 

Produkty promocyjne:

Cambridge Audio - YOYO M - Black Friday

 

Cambridge Audio Yoyo M - 859zł

Głośniki angielskiego producenta firmy Cambridge Audio cechują się klasycznym angielskim brzmieniem, które mogliśmy już poznać w komponentach hi-fi tego producenta. Tym razem upakowano je w małej i bardzo atrakcyjnej obudowie. Jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku to z tymi głośnikami zdecydowanie należy się zapoznać.

Promocja będzie obowiązywać na poniższe kolory:

Cambridge Audio Yoyo M - jasno szary

Cambridge Audio Yoyo M - ciemno szary

 

Cambridge Audio - YOYO S - Black Friday

 

Cambridge Audio Yoyo S - 499zł

Yoyo S to mniejszy z głośników w serii Yoyo. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że potrafi zaskoczyć dojrzałym brzmieniem mimo swoich niewielkich rozmiarów. Wykończony tym samym materiałem co model M stanie się ozdobą Twojego domu, umilając chwile spędzone w domowych pieleszach.

Promocja będzie obowiązywać na poniższy kolor:

Cambridge Audio Yoyo S - jasno szary

 

Słuchawki WRAPS CORE - Black Friday

 

WRAPS linia CORE - 179zł

Słuchawki WRAPS zagościły już na dobre na naszym rynku, nie tylko jako kolejne słuchawki, ale jako ciekawy dodatek do ubioru. Dodatkowo dzięki opatentowanemu sposobowi noszenia na ręce nigdy ich nie zapomnisz i będą Ci towarzyszyć zawsze kiedy będziesz chciał posłuchać muzyki. Linia Core cechuje się lepszym przetwornikiem (tytan) i bardziej ekskluzywnym wykonaniem. Dodatkowo dzięki ciekawej formie pakowania idealnie nadają się na prezent gwiazdkowy.

Promocja będzie obowiązywać na wszystkie kolory:

WRAPS Core - srebrne

WRAPS Core - złote

WRPAS Core - szare

WRAPS Core - różowe złoto

 

 

JBL Endurance JUMP - 249zł

Wyjątkowe słuchawki sportowe, które całkiem niedawno zagościły na naszym rynku i zdobyły je szturmem. Wysoka jakość wykonania, stabilność w uchu, nawet przy najbardziej wymagających sportach oraz wysoka jakość dźwięku to podstawowe cechy, które wyróżniają ten produkt spośród innych słuchawek sportowych.

Promocja będzie obowiązywać na poniższe kolory:

JBL Endurance JUMP - kolor czarny

JBL Endurance JUMP - kolor zielony

 

Sennheiser Momentum 2 AEG - Black Friday

 

Sennheiser Momentum 2 AEG - 579zł

Słuchawki o bardzo solidnym, dynamicznym i szczegółowym dźwięku, które jednocześnie wyróżniają się bardzo ciekawym designem. Dodatkowo pełne sterowanie telefonami z systemem Android zwiększające wygodę użytkowania.

Sennheiser Momentum 2 AEG - kremowe

 

Final Audio Sonorous II - Black Friday

 

Final Audio Sonorous II - 999zł

Wyjątkowe słuchawki cały czas projektowane i wykonywane w kraju pochodzenia - Japonii. Ciekawe technologie, niska impedancja i bardzo wysoka jakość dźwięku, którą cechują niesamowicie wysoki poziom detali. A im wyżej z numerem modelu tym lepiej, poniżej znajdziecie jeszcze 3 modele marki Final Audio z linii Sonorous.

Final Audio Sonorous II

 

Final Audio Sonorous III - Black Friday

 

Final Audio Sonorous III - 1299zł

Final Audio Sonorous III

 

Final Audio Sonorous IV - Black Friday

 

Final Audio Sonorous IV - 1799zł

Final Audio Sonorous IV

 

Final Audio Sonorous VI - Black Friday

 

Final Audio Sonorous VI - 2299zł

W stosunku do powyższych modeli wersja VI otrzymuje dodatkowo wyjątkową stalową obudowę, która wygląda naprawdę ciekawie - dodatkowo dużo bardziej zaawansowany przetwornik oferuje nam znacznie więcej w dźwięku, który generuje model VI.

Final Audio Sonorous VI

 

Beyerdynamic DT880 Chrome Special Edition - Black Friday

 

Beyerdynamic DT880 Chrome Special Edition - 649zł

Słuchawek DT880 nie musimy już chyba nikomu przedstawiać. Słuchawki te stały się już legendą wśród słuchawko maniaków - tylko teraz słuchawki z limitowanej chromowej edycji w specjalnej cenie!

Beyerdynamic DT880 Chrome Special Edition

 

NotiOne Play - Black Friday

 

NotiOne Play - 79zł

Lokalizator ten świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdy nie możemy odnaleźć potrzebnej nam rzeczy. Wystarczy przyczepić do niej ten prosty lokalizator i następnym razem na pewno znajdziemy poszukiwany przedmiot.

Promocja będzie obowiązywać na wszystkie kolory:

NotiOne Play - lokalizatory

 

Denon AH-C120 - Black Friday

 

Denon AH-C120 - 229zł

Model ten ceniony jest przede wszystkim przez osoby, które poszukują w dźwięku czegoś więcej i właśnie ten produkt od kilku lat wypełnia tą przestrzeń idealnie oferując klarowne, dynamiczne brzmienie.

Denon AH-C120

 

Denon AH-C160W - Black Friday

 

Denon AH-C160W - 319zł

Wyjątkowe słuchawki sportowe, które zdobyły rzeszę fanów. Solidne wykonanie, wysoka stabilność mocowania i przede wszystkim dźwięk marki Denon zamknięty w tych niepozornych słuchawkach cechujący się wysoką precyzją i dynamiką.

Promocja będzie obowiązywać na poniższe kolory:

Denon AH-C160W - kolor biały

 

Jays a-Jays One + - Black Friday

 

Jays a-Jays One+ - 99zł

Skandynawskie produkty marki Jays mają w naszym kraju solidną pozycję i rzeszę fanów. Zarówno brzmienie jak i design tych produktów świetnie wpisują się w aktualne trendy na rynku.

Promocja będzie obowiązywać na poniższe kolory:

Jays a-Jays One+ - kolor biały

Jays a-Jays One+ - kolor czarny

 

Aftershokz Trekz Air - sportowe słuchawki kostne

 

Aftershokz Trekz Air - 519zł

Słuchawki Aftershokz to produkty zawierające w swojej niewielkiej obudowie wyjątkową technologię pochodzą wprost od amerykańskiego wojska. Przewodnictwo kostne, bo o nim mowa zapewnia nam perfekcyjny odbiór dźwięku pozostając jednocześnie w kontakcie ze światem zewnętrznym. Zyskujemy również brak przetwornika umieszczonego w kanale słuchowym, który może być dla wielu osób przeszkodą.

Promocja będzie obowiązywać na poniższe kolory:

Aftershokz Trekz Air - szare

Aftershokz Trekz Air - zielone

Aftershokz Trekz Air - niebieskie

 

I jest to ostatnia propozycja przygotowana przez nas na "Black Friday". Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.