Białe słuchawki nauszne bezprzewodowe Audio-Technica ATH-SR5BT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 649,00 zł / szt. 999,00 zł
  • Oblicz

Model ATH-SR5BT to bezprzewodowa wersja najnowszych zamkniętych słuchawek dynamicznych w portfolio firmy Audio-Technika. Wbudowany moduł bluetooth pozwala słuchać muzyki bez konieczności podłączania kabla, co znacząco zwiększa komfort i wygodę użytkowania. Nawiązanie połączenia bezprzewodowego ułatwia system NFC – aby sparować słuchawki z urządzeniem źródłowym wystarczy umieścić je obok siebie, bez potrzeby wpisywania kodów. Słuchawki ATH-SR5BT mogą zapamiętać do ośmiu urządzeń bluetooth. Wysoką jakość dźwięku przy połączeniu bezprzewodowym zapewnia obsługa kodeku aptX, który pozwala uzyskać brzmienie zbliżone jakością do nagrań z płyt CD.

 

Komfortowy odsłuch

Komfort korzystania ze słuchawek SR5BT zwiększa zintegrowany z nausznikami moduł zdalnego sterowania i mikrofon. Dzięki niemu nawet w przypadku komunikacji bezprzewodowej użytkownik może sterować odtwarzaniem muzyki, np. ze smartfona i nawiązywać/kończyć rozmowę telefoniczną. Wewnętrzny akumulator pozwala korzystać ze słuchawek przez 38 godzin, przy w pełni naładowanej baterii. Do pełnego naładowania akumulatora wystarczy pięć godzin.

 

Solidne przetworniki

Nauszny model ATH-SR5BT wyposażony jest w duże, 45-milimetrowe przetworniki, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk muzyki, przede wszystkim tej zapisanej w wysokiej rozdzielczości. Słuchawki mogą poszczycić się bardzo szerokim pasmem przenoszenia, rozciągającym się od 5 do 40 000 Hz. O wyjątkowości modelu ATH-SR5BT decyduje także jego niewielka waga – lekka konstrukcja ułatwia korzystanie ze słuchawek podczas podróży, spacerów i innych aktywności. Elastycznie zamocowane muszle nauszne w połączeniu z miękkimi kołnierzami nausznymi, wypełnionymi pianką z funkcją pamięci, gwarantują perfekcyjne dopasowanie do uszu i zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Funkcjonalność słuchawek Audio-Technica ATH-SR5BT zwiększa odłączany przewód, który pozwala słuchać muzyki nawet po wyczerpaniu się akumulatora. 1,2-metrowy kabel wyposażony jest w moduł zdalnego sterowania z mikrofonem, który ułatwia zarządzanie odtwarzaniem muzyki ze smartfona i dodatkowo pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności zdejmowania słuchawek.

 

Dane techniczne:

Typ: Nauszne
Przeznaczenie: Uniwersalne
Impedancja (Ω): 45
Pasmo przenoszenia (Hz): 5 Hz - 40 000 Hz
Czułość (dB/V): 103dB/mW
Długość przewodu (m): 1.2m
Konstrukcja: Zamknięta
Złącze: 3,5mm (Mini Jack)
Transmisja: Bluetooth
Waga (kg): 0.185