Białe słuchawki całkowicie bezprzewodowe dokanałowe Soundcore Liberty Air 2

Producent: Soundcore
 • 333,00 zł / szt. 399,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Soundcore Liberty Air 2 wyjątkowe całkowicie bezprzewodowe słuchawki, które wyposażono w zaawansowane technologie i rozwiązania. W połączeniu z wysoką jakością wykonania produkt ten wyróżnia się zdecydowanie na tle konkurencji.

  Fantastyczny dźwięk

  Słuchawki true wireless Liberty Air 2 oferują wyjątkowe, dynamiczne brzmienie, które zbudowano w oparciu o przetworniki pokryte warstwą diamentowej powłoki. Dzięki niej membrana zyskuje odpowiednią sprężystość, a także odpowiedź w zakresie najniższych częstotliwości.

  Dopasuj brzmienie

  Po zainstalowaniu aplikacji Soundcore App mamy możliwość zbadania swojego słuchu, za pomocą technologii HearID, która stworzy indywidualny profil dźwiękowy dopasowany do naszego słuchu. Dodatkowo w aplikacji do dyspozycji mamy EQ, z 22 gotowymi presetami. Dzięki nim możemy dopasować brzmienie do swoich upodobań lub typu słuchanej muzyki.

  Rozmawiaj

  Ze słuchawek można korzystać zarówno w trybie mono (pojedyncza słuchawka) jak i stereo. W słuchawkach umieszczono 4 mikrofony, które zostały wsparte technologią firmy Qualcomm - cVc 8.0. Pozwala ona na redukcję zakłóceń dochodzących z zewnątrz tak, aby Twoja mowa była idealnie przekazany do rozmówcy.

  Pełna kontrola

  Słuchawki oferują pełną dotykową kontrolę oraz możliwość korzystania z asystentów głosowych. Transmisję sygnału oparto o protokół Bluetooth 5.0, który wsparto kodekiem aptX od Qualcomm.

  Długi czas pracy

  Czas pracy słuchawek to 7h. Po rozładowaniu można je doładować w etui o kolejne 21h pracy, przy czym pierwsze 10 min ładowania daje nam 2h odtwarzania. Słuchawki spełniaja normę IPX5 zapewniając ochronę przed zachlapaniem i potem.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Hz
  Impedancja (Ω): 16 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: aptX, AAC, SBC
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 7h, możliwość doładowania w etui o 21h
  Czas ładowania (h): 1,5h słuchawki, 2h etui poprzez USB, 3,5h etui bezprzewodowo
  Standard odporności: IPX5
  Zasięg (m): 10 m
  Waga (g): 58,9g
  Załączone wyposażenie: 5 kompletów gumek, kabel usb