Białe słuchawki bezprzewodowe nauszne Kygo A6/500

Producent: Kygo
 • 669,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe Kygo A6/500 to bezkompromisowe rozwiązanie nauszne o niesamowitej stylistyce. Bardzo świeży i lekki design zapewnili nam skandynawscy projektanci, którzy przygotowywali produkty Kygo z dbałością o najmniejszy detal.

   

  Kompaktowa forma

  Niech nie zwiedzie Was jednak mały rozmiar tych słuchawek - ich brzmienie potrafi zaskoczyć! Oferując przede wszystkim niesamowite niskie tony. Są pełne, soczyste, ale zarazem bardzo dynamiczne. Zachowano oczywiście w nich na tyle umiaru, aby nie były dominujące i pozwalały delektować się pełnym pasmem dźwięków. Również wysoka skuteczność powinna spodobać się fanom dynamicznego brzmienia.

   

  Dopasuj brzmienie

  Również tutaj znajdziemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki aplikacji Kygo Sound App możesz dopasować swoje brzmienie według klimatu jednego z miast - Bergen, New York, Ibiza czy Los Angeles. Każde z nich oferuje zupełnie inne brzmienie dopasowane do klimatu danego miejsca.

  W słuchawkach zastosowano kodeki aptX oraz AAC, aby zapewnić Wam możliwie najwierniejsze odtwarzanie ulubionej muzyki. Czas pracy pozwala na ok. 18 godzin odsłuchu.

  Lekki i nowoczesny design ułatwia Wam zabranie słuchawek ze sobą w każde miejsce, i zapewnia wysoki komfort użytkowania. W zestawie znajdziecie pokrowiec, w który możecie zapakować słuchawki i zabrać je w długą podróż.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki nauszne
  Przetworniki:
  40 mm
  Połączenie: Bluetooth 4.1, NFC
  Kodeki:
  aptX, AAC
  Zasięg: do 10 m
  Czas pracy:
  do 18 h
  Czas ładowania:
  2 h
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 22000 Hz
  Skuteczność:
  119 dB (+ / - 3 dB)
  Waga:
  135 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski dystrybutor marki Kygo