Bezprzewodowe słuchawki gamingowe z mikrofonem Sennheiser GSP370

Producent: Sennheiser
 • 849,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Bezprzewodowe słuchawki gamingowe Sennheiser GSP 370 to wyjątkowe rozwiązanie dla każdego gracza. Headseat ten idealnie nadaje się do nieprzerwanej rozgrywki w komfortowy i wyjątkowy sposób.

  Kompatybilność

  Te bezprzewodowe słuchawki gamingowe z mikrofonem zapewnią Ci wielogodzinną rozgrywkę bez żadnych przewodów. W zestawie znajduje się nadajnik, który podłączysz do PC, MAC'a lub konsoli PS4. Dodatkowo na komputerze PC możesz zainstalować oprogramowanie Gaming Suite, które pozwoli Ci dopasować słuchawki brzmieniem do swoich upodobań. Znajdziesz tam również gotowe ustawienia do kilku znanych tytułów np. Overwatch.

  Mikrofon kierunkowy wbudowany w słuchawki zapewnia komunikację ze współtowarzyszami podczas najbardziej aktywnych rozgrywek redukując szum otoczenia i poprawiając jakość mowy.

  Długi czas pracy

  Ten gamingowy headseat potrafi pracować do 100 godzin. Poziom naładowania pokazywany jest przez kolorową diodę na słuchawce, znajdującą się tuż obok drugiej informującej o prawidłowym połączeniu. Na słuchawce z mikrofonem znajdziesz również pokrętło regulacji głośności, które podczas rozgrywki okaże się bardzo komfortowym rozwiązaniem.

  Po rozładowaniu słuchawek możesz je naładować wykorzystując dołączony przewód USB i podłączając je do gniazda w komputerze lub na froncie konsoli. Sennheiser GSP 370 to gwarancja wygodnej rozrywki na najwyższym możliwym poziomie.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Przetwornik:
  Dynamiczny, zamknięty
  Połączenie:
  Bezprzewodowe (nadajnik USB w zestawie)
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Poziom SPL: 117 dB (1 kHz / 1 mW)
  Czas pracy:
  do 100 h
  Kompatybilność:
  PC, Mac, Sony PlayStation 4
  Waga:
  285 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Sennheiser