Beyerdynamic MMX300 2 gen. / słuchawki wokółuszne gamingowe

Producent: Beyerdynamic
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  Czas realizacji: Utrudniona dostępność

Konsbud HiFi | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bazujące na znanym i cenionym od lat modelu HS 400. Łączą w sobie wszystkie najlepsze właściwości muzyczne poprzednika z możliwościami multimedialnymi. Od lat cieszy się dużą renomą wśród graczy i recenzentów. Wyznacza najlepsze standardy wśród tego typu konstrukcji.

   

  Mulimedialna klasa Hi-FI

  Idealny zestaw słuchawkowy do wszystkich typów gier i aplikacji multimedialnych, a także aplikacji VoIP. Mikrofon z redukcją szumów i krystalicznie czystym dźwiękiem sprawdzi się w nawet bardzo głośnym otoczeniu. Zamknięta konstrukcja słuchawek gwarantuje absolutnie niezakłóconą przyjemność podczas słuchaniu muzyki lub uczestnicząc w multimedialnej rozgrywce. Już nic nie umknie Twojej uwadze i żadne Twoje słowo nie zostanie pominięte. Producent deklaruje sensacyjnie wysoki poziom tłumienia zewnętrznego hałasu na poziomie 18 decybeli.

   

  Beyerdynamic MMX300 - 2 gen.

   

  Użytkowanie

  Duży komfort użytkowania zapewniają miękkie, wymienne nauszniki oraz gąbka pałąka. Szeroki zakres regulacji wysokości pałąka dopasuje słuchawki do Twojej głowy. Czarna, matowa obudowa dodaje słuchawce elegancji i szlachetności. Niska waga sprawia, że możesz użytkować je przez wiele godzin.

   

  Nowe przewody połączeniowe

  Umieszczony na kablu pilot zdalnego sterowania sprawia, że funkcje takie, jak wyciszenie mikrofonu, regulacja głośności, czy tymczasowy przycisk wyciszenia są zawsze w zasięgu ręki.

  W zestawie producent dodaje dwa przewody zakończone wtykami typu jack. Kable umożliwiają podłączenie słuchawek do komputera stacjonarnego, laptopa lub konsoli do gier wyposażonych w gniazdo słuchawkowe jack 3,5 lub 6,3mm oraz mikrofonowe mini jack 3,5mm.

  Podstawowy kabel o długości 1,2 m jest idealny do podłączenia słuchawek do konsoli do gier, takiej jak PS4 lub Xbox One. Również świetnie sprawdza się na laptopach, smartfonach lub tabletach. Pilot w kablu kontroluje ważne funkcje, takie jak głośność. Przełącznik wycisza mikrofon, gdy wymagana jest prywatność.

  Ponieważ komputery stacjonarne są często umieszczone pod biurkiem, Beyerdynamic dostarcza specjalny dłuższy kabel. Ma on długość 2,5 metra i umożliwia podłączenie słuchawek do dwóch oddzielnych gniazd w karcie dźwiękowej (gniazdo mikrofonowe i słuchawkowe).

  Oprócz tego, że w nowym modelu przewody są odłączane to pokryte są poliuretanem co sprawie, że są bardziej odporne na mechaniczne uszkodzenia, np: najeżdżaniem kółkami biurowego fotela. Ergonomiczna obudowa wtyczek pozwala na pewne wpinanie/wypinanie słuchawek.

   

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia: 5 - 35000 Hz
  Nominalny SPL: 96 dB
  Zniekształcenia T.H.D: <0,2%
  Przetwornik: dynamiczny
  Złącze: wtyk 3,5mm lub 6,35mm
  Długość przewodu: 1,2m i 2,5m
  Waga: 294g (bez przewodu i mikrofonu)
  Akcesoria: kabel 1,2m, kabel 2,5m, adapter jack 6,3mm, sztywne etui transportowe

   

  Zobacz film: