Wysokiej klasy słuchawki wokółuszne Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beyerdynamic
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 649,00 zł / szt. 1 099,00 zł
  • Oblicz

Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm to wysokiej klasy słuchawki, które dzięki swojej półotwartej konstrukcji łączą w sobie zalety zarówno klasycznych modeli zamkniętych, jak i otwartych. Pierścienie ich muszli wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a części wewnętrzne, przylegające do głowy, pokryto sztuczną skórą i przyjemnym w kontakcie z ciałem welurem. Zewnętrzne kapsle zostały wzmocnione metalem, a łączący muszle pałąk można swobodnie regulować w szerokim zakresie, dopasowując optymalnie do kształtu głowy użytkownika.

Słuchawki Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm zostały wyposażone w długi na 3 metry przewód, co daje dużą swobodę ruchu i umożliwia bezproblemowe korzystanie ze słuchawek. Jest on zakończony wtykiem minijack 3,5 mm (w zestawie przejściówka na duży jack), wykonanym z miedzi beztlenowej, co zapewnia niezakłóconą, czystą transmisję dźwięku.

 

Wyjątkowe przetworniki

Główną zaletą słuchawek przewodowych Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm są dynamiczne przetworniki, cechujące się bardzo szerokim zakresem przenoszenia – wynosi on już od 5 Hz do aż 35000 Hz. Umożliwia to stworzenie niezwykle szerokiej, prawdziwej sceny, co przekłada się na gwarancję doskonałej ekspozycji wszystkich tonów i komfort ze słuchania każdego rodzaju muzyki. Dlatego słuchawki Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm sprawdzą się szczególnie w systemach Hi-Fi.

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Słuchawki wokółuszne
Konstrukcja:
Półotwarta
Połączenie: Miedziany przewód OFC
Długość przewodu:
3 m
Impedancja: 250 Ω
Pasmo przenoszenia:
5 - 35000 Hz
Skuteczność (1 kHz, 1 V RMS):
96 dB
Waga (bez przewodu):
290 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Konsbud Hi-Fi sp. z o.o. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Beyerdynamic (produkty konsumenckie)