Wysokiej klasy słuchawki wokółuszne Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm

Producent: Beyerdynamic
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  Czas realizacji: Utrudniona dostępność
 • Dodaj recenzję:
 • Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm to wysokiej klasy słuchawki, które dzięki swojej półotwartej konstrukcji łączą w sobie zalety zarówno klasycznych modeli zamkniętych, jak i otwartych. Pierścienie ich muszli wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a części wewnętrzne, przylegające do głowy, pokryto sztuczną skórą i przyjemnym w kontakcie z ciałem welurem. Zewnętrzne kapsle zostały wzmocnione metalem, a łączący muszle pałąk można swobodnie regulować w szerokim zakresie, dopasowując optymalnie do kształtu głowy użytkownika.

  Słuchawki Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm zostały wyposażone w długi na 3 metry przewód, co daje dużą swobodę ruchu i umożliwia bezproblemowe korzystanie ze słuchawek. Jest on zakończony wtykiem minijack 3,5 mm (w zestawie przejściówka na duży jack), wykonanym z miedzi beztlenowej, co zapewnia niezakłóconą, czystą transmisję dźwięku.

   

  Wyjątkowe przetworniki

  Główną zaletą słuchawek przewodowych Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm są dynamiczne przetworniki, cechujące się bardzo szerokim zakresem przenoszenia – wynosi on już od 5 Hz do aż 35000 Hz. Umożliwia to stworzenie niezwykle szerokiej, prawdziwej sceny, co przekłada się na gwarancję doskonałej ekspozycji wszystkich tonów i komfort ze słuchania każdego rodzaju muzyki. Dlatego słuchawki Beyerdynamic DT880 Edition 250 Ohm sprawdzą się szczególnie w systemach Hi-Fi.

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki wokółuszne
  Konstrukcja:
  Półotwarta
  Połączenie: Miedziany przewód OFC
  Długość przewodu:
  3 m
  Impedancja: 250 Ω
  Pasmo przenoszenia:
  5 - 35000 Hz
  Skuteczność (1 kHz, 1 V RMS):
  96 dB
  Waga (bez przewodu):
  290 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Konsbud Hi-Fi sp. z o.o. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Beyerdynamic (produkty konsumenckie)